Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy 17 évvel idősebb...

Van egy 17 évvel idősebb csávó (férfi), akivel megismerkedtem, és egy párszor egy helyen, egy időben voltunk, beszélgettünk, és nagyon szimpatikus számomra, a mosolya, a hangja, ha becsukom a szemem, mindig előttem van! Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Facebookon azt lesem, h mikor van fennt! Talán a társasága, vagy csak ez a stílus ami megfogott benne, nem tudom! Kedves, meg incselkedős, mintha flörtölne is, nem tudom! Szerintem ő felőle semmi különös nincsen felém! De én nem bírom ki h ne jusson eszembe, vagy ne nézzem meg a képeit! Szerintek mit csináljak? - felejtsem el, bár kapcsolat ebből nem lehet, csak nemtom miért hiányzik az, h beszélgessünk legalább! Szerintetek? 22 /l
2014. jún. 17. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Drágám szerintem te szerelmes vagy!

Ha szereted bepróbálkozhatsz nála,vagy megpróbálhatnád kideríteni,hogy ő is szeret-e téged.

2014. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De túl idős!!! Házas is volt,gyereke van! Talán-tán barátnője is!
2014. jún. 17. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy idős,de ha szerelmes vagy akkor nem számít a kor.

Én egy ideig egy 21 évvel idősebb férfival voltam együtt. 3 évig voltam vele, ma egy 12 évvel idősebb barátom van.

2014. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te vagy az Flóra?

39/F

2014. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja,és az előbb beszéltem vele facen,és megtudtam,h holnap jön oda,ahol dolgozok,ő is maszekolni jön! Hát már alig várom,h délután legyen,és ott legyen:)
2014. jún. 17. 19:22
 6/7 anonim ***** válasza:
39 éves. Az nem olyan idős.
2014. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg,de szerintem nem vagytok egymáshoz való! Két válasz lehetséges: az egyik,hogy szerelmes vagy,a másik pedig,hogy ez csak fellángolás a te részedről.

Az ő részéről(szerintem)egyik sem. Minden "idősebb" férfi örömmel veszi,ha egy fiatal nő/lány érdeklődik iránta,de ez minden.

Szerintem ne számítsál semmi komolyra ettől a "kapcsolattól" a jövődre nézve!

2014. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!