Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valahol a neten külön...

Van valahol a neten külön programozóknak, infósoknak chatszoba? Ismertek ilyet? (szívesen ismerkednék)

Figyelt kérdés

Mostanában nem nagyon tudok aludni, este se, de később se, csak pár órákat. Ilyenkor viszont unatkozom, és hiányzik, hogy valakivel megbeszélhessem az infós feladataimat, vagy csak úgy általában a témáról. A hálózati dolgoktól és a konfigoktól leszámítva bármi.....


Ismertek erre online társalgási területet, ahol ideiglenesen ellehetnék, amíg el tudok aludni?



2014. jún. 17. 22:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

C# ;) de még nincs éjfél, most akkor várjunk vele addig? ;) 22N


kérdező: miért azt kérdezed, h programozóknak van e külön felület, ha azt írod hogy se java, se php (amikhez még értek is) nem érdekel? Vagy bármilyen programnyelv? Mert a logikájuk egyforma, csak a szintaktika más


nekem hálózatos szakmám van, és imádom

úgy érettségiztem le infóból 5ösre, hogy netünk nem volt, sőt még gépünk se, sőt info szakra felvételizem, vettem magamnak(!!!) gépet, tanultam, érdeklődtem a témában, és láss csodát nem feladtam, hanem megálltam a helyem ebben a pasis szakmában, szakterületen


A gondolkodásod, felfogásod rossz, nem így kell hozzáállni a dolgokhoz. Még mindig az előző csajszi voltam :)

2014. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"se java, se php (amikhez még értek is) nem érdekel?"


Nem az, hogy nem érdekel, de egyszerűen nem tud ráállni az agyam a nethez kapcsolódó dolgokra. Bocs.


Csak gondoltam, azért a netes/weblapos programozáson kívül is van még tárgyterület... pl. irodai programok, játékok, demoscenery-k/intro-k, matematikai programok, stb...


Persze igaz, részben igazatok van, ma már annyit változott ez az egész, hogy ami már nem netes/hálózati dolog, az nem korszerű... ezért is gondoltam, hogy az infó inkább maradjon egy hobbi, de ezt a szakot nincs sok értelme 2× annyi idő alatt végigbukdácsolnom a maradiaságom miatt, mint más.

2014. jún. 17. 23:34
 13/13 A kérdező kommentje:

És én is próbálok érdeklődni, könyvtárba járni... de egyszerűen az informatikában is van, amit nem tudok lekövetni és úgy megérteni, mint más.

Nem tudom miért.


És amúgy próbálkoztam, ezt az félévet szabályosan végigszenvedtem, most már pont azért nem tudok esténként aludni, mert ezelőtt meg hajnalig próbáltam gyakorolni a mumus tárgyakra, de egyszerűen.... kész :( Kibuktam.


És ehhez képest, szüleim azzal etettek, hogy az egyetemi éveim lesznek a legszebbek. >( Tudom, nem az ő hibájuk a dolog, velem van a baj.... de ha még egyszer felhozzák, hogy márpedig nekik mennyire jó volt anno és én mennyire elrontom az egyetemi éveimet..... akkor a szemükbe fogom mondani, hogy ez egy nagy hazugság, és mégis mir a francra számítottak ők!!?? >(

2014. jún. 17. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!