Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Titeket ez nem zavarna,...

Titeket ez nem zavarna, idegesítene? Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy 1,5 hónapja megismerkedtem egy lánnyal facen mindennap beszéltünk. Sőt szinte egész nap, de utoljára megkérdeztem kb.:1 hete hogy nem e lenne kedve velem találkozni. Azóta vissza se ír ezek szerint ennyi lett volna mi rosszat mondtam? Ha ennyi időt beszéltek valakivel akkor se szó se beszéd még egy szia sem csak lelépnétek? Valami tanács érdemes még ráírnom? Válaszotokat előre is köszönöm!

Ja és a másik hogy soha se keresett mindig én ez jelent valamit?



2014. jún. 19. 12:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
áá az emberek szarok, ne essen rosszul. inkább az essen jól ha vki nem így viselkedik.
2014. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Csak ez nekem olyan fura volt akkor írta volna nyíltan azt hogy lelép, vagy nem jövök be neki, unatkozik stb. és akkor tudtam volna mást is csinálni mint hogy vele beszéljek mert akkor ez csak idő pazarlás volt...
2014. jún. 19. 12:46
 13/13 A kérdező kommentje:
vagy is én nem tudnák se szó se beszéd nélkül lelépni mondjuk pl.egy: szia belefért volna de lehet hogy neked van igazad :) és köszönöm a válaszotokat!
2014. jún. 19. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!