Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy nagyon vékony fiú...

Ha egy nagyon vékony fiú elkezd tömegelni, vajon hány kilósan kezdik majd észrevenni a lányok, ha most a fiú kb.50 kilónál van?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Magas is vagy? :)
2014. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan csajokkal akarsz összejönni akik csak az izomra gerjednek, meg is érdemled őket!
2014. jún. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak kis seggdugó vagy,akkor hamar meg fog látszani.Ha 180 magas,akkor legalább 1-2 év.
2014. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

# 2/3


Ja, mert van olyan lány, aki járna egy 50 kilós gizda fiúval. Na ne nevettess már! -.- Nincs olyan lány, akinek ez bejön.

2014. jún. 19. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Amikor összejöttem a párommal semmit nem edzettem, se karom se vállam, viszont volt helyette sörhasam. Pár évre rá elkezdtem fekvőzni, kocogni, diétázni stb és rendesen izmosodtam. Amikor megkérdeztem a párom erről annyit mondott, hogy mióta izmos vagyok, könnyebben nedvesedik be, de ennyi! Érted? Az izomnak csak egy pozitìv tulajdonságnak szabad lennie, nem lehet erre épìteni. Szeresse a humorodat, a belsődet stb.
2014. jún. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig kell az izom sőt.

Nézzél csak szét 2-es minden kigyúrt izmos srácnak fullosabbnál fulossabb nőik vannak.

Egy nem szép lánynak lehet bejön a vékony de az olyan is.

Én ahány csajjal voltam mind a seggem,a vállam markolászta és egyből nedvesedtek állandóan fogdostak,hogy de jó a vállad a lábad a segged.

És mindegyik ezt mondta,pedig nem voltak még HB10-esek.

Kérdező neked minimum fel kell szedned 35kg de lehetőleg 45-t az a minimum.

A nők mondták,hogy pasi nincsen 85kg alatt,az alatt ne is közeledjen felé,mert nem fog vele szexelni,meg szóbaállni sem.

2014. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!