Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez ismerkedésnél mennyit számít?

Ez ismerkedésnél mennyit számít?

Figyelt kérdés
Na szóval az első két fogam között van egy kis rés, tehát nem érnek össze és olyan szarul érzem magam miközbe valakivel beszélgetek hogy olyan hülyén néz ki:/ voltam fogorvosnál de csak annyit mondtak hogy jó a harapásom menete ezért nem húzhatják össze a fogamat mert elrontaná a harapásom menetét:C csak annyi lenne a kérdés hogy ez ront valamit csajozásnál vagy akármilyen ismerkedésnél? Előre is köszönöm az őszinte válaszokat:) 16/F
2014. jún. 19. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
SEMMIT nem számít. Hidd el nekem. Páromnak összevissza vannak a fogai, de olyannyira, hogy 6 évnyi fogszabizás sem segített rajta. Simán kiharapja a pókot a sarokból, de imádom.
2014. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát de mégis úgy beszélsz most róla hogy "összevissza vannak a fogai" tehát akkor mégis ront a kinézetén valakinek hogyha nem ér össze rendesen a foga
2014. jún. 19. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:

:) Nem vagy egyedül nekem is rés van a két elülső fogam közt simán közzé férne a nyelvem :D.


A fogorvosod nem elég tanult, mert az ilyen szabálytalan fogakra lehet héjat rakatni ami esztétikailag javít rajta, de lehet fogszabit is. De ha nem akarja hogy szét húzódjanak a fogaid kérd a héjakat azt rá fogja ragasztani az első fogaidra és nem kell ki be venni.


Valaki kifejezetten szexinek tartja az ilyen fogakat van akinek nem tetszik, mindenki más és más.


25/N

2014. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azért beszélek úgy róla, hanem hogy neked érzékeltessem a különbséget. Engem csöppet sem zavar, sőt direkt tetszik ez is benne.
2014. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró. :) Amíg ezzel van magadon a legnagyobb gondod, addig örülj. :D
2014. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!