Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első sorban nőkhöz szólna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban nőkhöz szólna a kérdésem. Normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés

A pàrom (39 éves) egyik (nő) ismerősét majdnem agyon verte a volt baràtja, ha nem megy el hozzá a barátom.


Azóta napi szinten bement a csajhoz a pàrom és órákat volt bent a kórházba. A csajt kiengedték, és sokat van nála a párom. Az első nap hajnalban ért haza.


Kérdeztem, miért van vele ennyit. Szerinte a lányak támogatásra van szüksége és csak ő tudja, min ment kedesztül. Nem értem ezt az egészet. A làny 19 (!!) éves.


Szakítsak a párommal (akit igazàból szeretek)?



2013. aug. 6. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lánynak tényleg szüksége van támogatásra. Próbáld meg hogy egyszer te magad is elmész vele és beszélsz mindkettejükkel. :)
2013. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem érthető hogy próbálja támogatni. Ha ennyi miatt már kételkedsz benne akkor nem túl biztos ez a kapcsolat.
2013. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első jól szól,miért nem látogat meg te is a csajt?
2013. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne lássál rémeket azonnal. Látszik, hogy nem voltál még ilyen helyzetben.
2013. aug. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne szakíts, szerintem nincs köztük semmi. Aki ilyen helyzetbe kerül, annak szüksége van egy ilyen jellegű támogatásra, tudom.
2013. aug. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldj a lánynak süteményt, jókívánságokat majd te is menj át, meg csináljatok hármas programokat.
2013. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet a párd az igazi apja es most erült ki
2013. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismeri régóta a párod? Ha igen, akkor semmi gond, gondolj bele, annak a szegény lánynak lehet h nincs senkije... ne féltékenykedj, inkább örülj h a párod mennyire jó ember!!!!
2013. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!