Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz lenne h a kedves s...

Igaz lenne h a kedves s jóindulatú, megértő fiúknak nincs esélyük a lányoknál?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látom,s ezt tapasztalom is ez miért van?Igen én sajn os ilyen vagyok és nem tudok rajta változtatni születésemtől fogva ilyen vagyok.
2014. jún. 21. 19:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem igaz. A gyáva, férfiatlan viselkedésű, anyámasszonykatonája pasiknak nincs esélyük a lányoknál. Nem kell tapló bunkó parasztnak lenni, hogy becsajozz, csak férfiasan viselkedni, határozottnak lenni, kiállni magadért.
2014. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%

Igen, igaz *szarkazmus*


Komolyan mit éreztek, mikor ezt kiírjátok?

2014. jún. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Remélem nem gondolod komolyan, amit kiírtál. Eddig rosszat tapasztaltál, de ne változzon meg az értékrended emiatt... A nőket szidd emiatt, akikkel eddig találkoztál és okot adtak rá, hogy ezt gondold; ne magadban keresd a hibát.
2014. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én sem értelek.


Legyél: Magabiztos, önbizalommal teli, tökös, domináns, vonzó testbeszéddel, jó stílussal, jó beszélőkével rendelkező férfi.


Ha ez megvan, akkor nyert ügyed van. Ezek mellé még lehetsz kedves és jóindulatú, de a fentiek legyenek meg mindenképpen.

2014. jún. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Szemezgettem:


"Nem kell tapló bunkó parasztnak lenni, hogy becsajozz"

De-de-de-de-de-de-de-de-de-de-de... Bunkó parasztnak kell lenni, mert le se sz#rjátok a jóindulatú, megértő srácokat.


"gyáva, férfiatlan viselkedésű, anyámasszonykatonája pasiknak nincs esélyük a lányoknál"

Nálatok a jóindulatú, megértő tulajdonságok jelentik a gyáva, férfiatlan stb. stb. tulajdonságot.


"önbizalommal teli, tökös, domináns, vonzó testbeszéddel, jó stílussal, jó beszélőkével rendelkező férfi"

... amit ti előszeretettel véltek bunkónak, parasztnak.


Sz#rt se ér, ha jóindulatú, megértő veletek az ember. Na el lehet húzni, szombat este van, készüljetek a bulira csajok, szép nagydarab, bunkó, paraszt betontömbök várnak rátok. Mi addig sírdogálunk egymás vállára borulva, hogy ilyen retkeket teremtett számunkra a mindenható. Puszika. ;) :*

2014. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

5: Miért könnyebb szidni a nőket és utálni a világot, mint elfogadni a helyzetet és adaptálódni?


Én fiú vagyok.

Régen vékony voltam. Rájöttem hogy nem tetszik a nőknek. Kigyúrtam magam.

Régen szarul öltözködtem. Rájöttem, hogy ez előnytelen. Azóta jobban öltözködöm.

Régen kezdeményezőképtelen voltam. Rájöttem, hogy ez nem tetszik a nőknek.

Stb-stb.


Tudod mi a legfontosabb változás az életemben? Hogy azóta boldog vagyok. Képzeld, régen mikor nem volt nőm és béna voltam, még az öngyilkosságon is gondolkoztam. Mióta változtattam a külsőmön, de még fontosabb hogy a gondolkodásmódomon, azóta több sikerem van a nőknél és úgy általában az életben. És boldogabb vagyok. Ezerszer boldogabb vagyok, mint régen voltam.

2014. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Első,mindent leírtál a válaszodban!
2014. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5: Te elég tapló vagy, ma hány ribi sz**pott le?
2014. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
7-es látod még is le lettem pontozva, mert egy nőgyűlölő náci szerint nincs igazam.
2014. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

A női logika újabb két gyöngyszeme:


1. Aki véleményt alkot róluk (teljesen mindegy, hogy negatívan, vagy építőjelleggel, pozitívan), az nőgyűlölő.


2. Aki az ő nézetük szerint nőgyűlölő, az máris tapló.


:)


Erősítsétek még nyugodtan a rólatok alkotott "retek" kifejezést, mehet a showműsor.

2014. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!