Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Igaz lenne h a kedves s...

Igaz lenne h a kedves s jóindulatú, megértő fiúknak nincs esélyük a lányoknál?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt látom,s ezt tapasztalom is ez miért van?Igen én sajn os ilyen vagyok és nem tudok rajta változtatni születésemtől fogva ilyen vagyok.
2014. jún. 21. 19:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Te kezdtél el ismeretlenül szidni, pedig az én véleményem értelmes, megalapozott, te pedig csak mocskolódsz. Nem tudom akkor melyikünk a logikátlan. Ha nem baj én nem becézlek, nem süllyedek le a szintedre.
2014. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Imádom, mikor egy névtelen oldalon szidnak, de az ilyeneknek nem lenne bátorsága elém állni.
2014. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Csak akkor félek, ha 120 kilón felül vagy.
2014. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Fele sem vagyok. Nyugodtan írd meg privátban, hogy mikor és hol szeretnéd ezt "megbeszélni" és állok elébe. Vagy csak itt ilyen nagy a pofád?
2014. jún. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nocsak, ennyire hiányolod a GYK-s bakok társaságát? Ennyire azért nem lehetsz remete.
2014. jún. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ahhamm, szóval a trollocskának csak a pofája jár. ééértem. Gyáva.
2014. jún. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Részemről ok. Verekszel?
2014. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Akkor írd meg priviben hogy hol és mikor.
2014. jún. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

woot

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 21:26

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Igaz lenne h a kedves s jóindulatú, megértő fiúknak nincs esélyük a lányoknál?

"Akkor írd meg priviben hogy hol és mikor."

Az üzenet témája: Sört is hozz, mert nem hívlak meg!

Az üzenet szövege: McDonald's, Margit hídnál a sarkon, hárman vagyunk, három kulturált, átlag huszonéves srác, egyikünk szemüveges, világos ing, farmer stb. stb. A nyakamon hátul egy feltűnő tetoválás. Éjjel kettőig-háromig a környéken mászkálunk. Hozhatod az egész hadseregedet, riassz lehetőleg mindenkit, a BMW-s háromajtós szekrényeket is egészen nyugodtan, objektíveket, kamerákat, mindent, nehogy már megörökítetlenül maradjon, hogy beégetsz néhány GYK-s trollt a kis csapatod előtt. Lehetőleg ne csajokat hozz, hanem kivétel erősíti a szabályt alapon tényleg kanokat. Na, igyekezz, nem kell sok smink. Tik-tak-tik-tak...



:-)

2014. jún. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Csak nem betojt a nagyszájú "retek"? :)
2014. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!