Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tehetnék, ha a jó csajok...

Mit tehetnék, ha a jó csajok sorra friendzone-ba tesznek, azt mondják a személyiségem 10-ből 11-es de a kinézetem 6-os (csak példa)?

Figyelt kérdés
Amúgy fiatal vagyok, meg a lányok is akiknél próbálkozom tehát abban a korban, mikor sokat számít ugye a külső.

2014. jún. 23. 12:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
I.B.T., ezt hívják szexuális zaklatásnak, ami nemhogy nem cuki, vagy szexi, hanem már bőven benne van a "gáz" kategóriában, és nem sok lány reagál rá pozitívan... Jaaaaj mivé fajul a világ. Az is rossz, ha az ENGEDÉLYEM NÉLKÜL hozzám nyúlnak, nemhogy rögtön lesmárolnak. -.-"
2014. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudja ezt I.T.B is, bár azért egy csókot ne hívjunk szexuális zaklatásnak, mint ahogyan egy karcolást sem hívunk halált okozó súlyos testi sértésnek.


Kérdező, az nem baj, ha barátságos vagy, csak legyen meg az a plusz, ami egy nőnek kell. Kelts a másikban vonzalmat.

2014. jún. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 I.B.T. válasza:
Csak vicceltem:D de tényleg kikerülsz onnan:D
2014. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem én írtam, hanem egy másik válaszoló máshol, de ide is illik:

"Vagy MONDD EL NEKI őszintén, hogy járni akarsz, vagy hagyd ott, de semmiképpen nem maradj mellette, és tettesd, hogy tényleg a barátja vagy, és számíthat rád, ha csak azért vagy vele jófej, hogy később megb#szhasd...

Sírtok itt, hogy milyen rossz friendzoneban lenni, közben pedig ti pakoljátok be a lányokat "girlfriend zoneba", és úgy kezelitek a normális lányok barátságát, mintha valami égi bűntetés lenne :S"

2014. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!