Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az úgynevezett szebb/csinosabb...

Az úgynevezett szebb/csinosabb lányokat miért mindig "gazdag" pasik mellett látni?

Figyelt kérdés
A szépségnek valóban ára van, ti nem szoktátok érezni hogy most már betelt a pohár és tenni kéne valamit..

2014. jún. 23. 19:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A rengeteg ilyen kérdés a rengeteg töketlen férfi miatt keletkezik, nem a sok csaj miatt. Nem a jó csaj hibája, hogy nem tudsz rámozdulni. Persze a tényt, hogy nincs vér egyesek pucájában, könnyű elűzni azzal, hogy "mert a gazdagokra buknak".
2014. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jézus! :D

Valóban sok az ilyen kérdés és tényleg nem a nők miatt, hanem a lehetetlen pasik miatt. Legyetek már egy kicsit tökösebbek, kockáztassatok. Én leszbikus nő vagyok, anyagilag nagyon jó helyzetben, szép barátnőim voltak, de egyikkel sem úgy ismerkedtem meg, hogy elé álltam, hogy ennyit és ennyit keresek havonta, ilyen és olyan kocsim, házam van. Sosem fogom megérteni, hogy miért gondoljátok, hogy a szép nő tehetős párja összefügg mindig egymással. Néha igen, de a legtöbb esetben nem, azért amit fentebb írtam. ;) Kicsit több bátorságot fiúk.

2014. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#7: "Elképesztően sok szingli normális jócsaj van, mert a sok töketlen fél tőlük, és azt hiszik, hogy nem kaphatják meg, hasonló hozzáállás miatt, mint hogy azt hiszik, csak a nagymenőkre buknak, stb."


Nettó fаszság. Egy az, hogy nincs belőlük sok, mert szakítás után azonnal találnak partnert maguk mellé, kettő, a szingli, normális, jó csajoknak irtó magas elvárásaik vannak. Hadd ne kezdjek most bele a rengeteg elvárásnak mondott ordasfаszságokba, amiket hall az ember. Lehetetlen megfelelni, lehetetlen.

2014. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Még annyival kiegészíteném, hogy nekünk átlag férfiaknak lelombozó és elkeserítő, hogy milyen elképesztő kritériumoknak, szempontoknak kéne megfelelnünk. Tényleg elszomorító...
2014. júl. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
45%

Úúúúúúúúúúúristen. Egy nő elvárja, hogy határozott és magabiztos légy és hogy humoros, ne adj isten intelligens. Micsoda elvárások. Totál teljesíthetetlen.

:-O

Szegénykéim, milyen rossz nektek. :-((( Nagyon sajnállak titeket.

2014. júl. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
45%
14-es, ne haragudj, de én azt várom el, amit nyújtani tudok. Ti azt várjátok, hogy ne legyen semmilyen elvárásunk, de ez nem igy működik, ennyi.
2014. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
The number of töketlen, életképtelek férfiak is SO DAMN HIGH
2014. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mondhattok bármit, csavargathatjátok, tekergethetitek, próbálgathatjátok itt GYK-n cáfolni, de ez akkor is úgy van, ahogy fentebb leírtam, sajnos...
2014. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem. Te ezt tapasztalod, de attól még nagyon nem így van. :-)

Iszonyú szánalmas, mennyi életképtelen srác jár ide, aztán szapuljátok a nőket, mert ti képtelenek vagytok becsajozni.

Lehet menni a kapuváriba.

2014. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19essel tokeletesen egyetertek. Rengeteg kedves, aranyos, szep lany van akikkel siman lehet ismerkedni, es nincsennek teljesithetetlen elvarasaik. Ok vannak jelentos tobbsegben.


Az idejaro nyavajgos fickok nem latjak a sajat hibaikat, es a sajat hianyossagaik miatt a noket okoljak.


38F

2014. júl. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!