Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit reagálnátok arra,...

Lányok, mit reagálnátok arra, ha egy ismeretlen pasi megpuszilna, mert így szeretne kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 22:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nem vagy vicces, szerintem nőlj fel. Ha saját lányoddal vagy az édes kishúgoddal csinálnák ezt, akkor is ilyen poénnak tartanád?
2014. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Háát, még régebben talán "cuki" is lett volna, de tudod, a mostanság már nincs akkora bizalom az emberekben egymás felé:)
2014. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

" Paprika spray a zsebemben önvédelemre. Szembe fújnám, amitől jó időre megvakul, aztán lába közén rúgom és elfutok vagy hívom a rendőrséget."


Hát persze. Mindig a zsebedben és a kezed mindig rajta akcióra készen? Bocs de ezt most nem hiszem el.

2014. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én örülnék neki. Ha nagyobb lenne, mint én korban. :) 18/L
2014. júl. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
69%
Nézd! Ne próváld megérteni a női logikát, mert tapasztalataim szerint a férfiak sose fogják megérteni. Azt boritékolom, hogy a lány egyáltalán nem fog örülni. Legjobb esetben is elmenekül és a következőnél leszáll. Legrosszabb esetben feljelent zaklatásért. DE, ha elkezdesz vele beszélgetni, és amikor elmegy akkor puszilod meg az már más, mondjuk én még akkor se örülnék neki, de valaki biztos nem sértődik be érte. Ezek után vagy megpróbál elkerülni, vagy megtalálni. Ezt tudpm ajánlani, de semmikép ne menj oda egy vadidegen lányhoz és puszild meg, mert abból jó nem sülhet ki.
2014. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül csak családtagok között szokás puszilkodni. Egyébként is, miért lenne az ismeretlen pasi ennyire meggyőződve, hogy tetszik nekem? Ha neked nem tetsző lány akarna így kezdeményezni nálad, annak is örülnél?
2014. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Megszólítod, beszélgettek, a végén randimeghívás és elköszönésnél puszi, az úgy rendben. De puszival indítani, nagyon tolakodó. (le lehet pontozni, de tényleg pofon vagy futás lenne a vége)

25N

2014. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!