Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kérdezgeti tőlem azt...

Miért kérdezgeti tőlem azt állandóan hogy szeretem-e?

Figyelt kérdés

Igazából ezzel nincs probléma, csak annyi hogy még az ismerkedésünk fázisában ott tartunk hogy néhányszor találkoztunk, történt csók, állandó üzenet küldés - telefonálás viszont még csak azt beszéltük hogy ismerkedünk és nem kapkodjuk el.

Leginkább ő találta ezt ki.

Na de állandóan naponta egyszer biztos megkérdezi, de van hogy kétszer is azt hogy "szeretsz"?

Nem zavar végül is csak rá akarok jönni hogy mi készteti őt arra hogy ezt fel tegye nekem?

Én 21 L vagyok ő pedig 22 F


2014. jún. 24. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akiknek folyamatos visszajelzés és megerősítés kell arról, hogy szeretik őket. Na, ettől kapok hamar agybajt.
2014. jún. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A székely bácsi és felesége kinn ülnek a teraszon. Egyszer csak anyjuk érdeklődik:

- Te szeretsz engem?

- Persze.

- Csak mert sosem mondod.

- Egyszer mondtam, majd ha változik, szólok.

2014. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válasz kb mindenre válasz. Szegény férfiemberünk egy olyan életet él , ahol vagy nem ismerik el vagy nem adnak neki visszajelzést arról hogy mit gondolnak róla. Ezért folyamatosan próbál "feedback"-et kapni, jelen esetben az érzéseidről, mert nem biztos a dolgában.


Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, önbizalmat építeni tudni kell, ebben pedig nagy része van NEKI, és nem csak neked.


25/F

2014. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!