Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezen az oldalon mi a tapasztal...

Ezen az oldalon mi a tapasztalat ismerkedéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én még csak most regisztráltam. Olvasgattam hogy kiirja valaki hogy ismerkedni szeretne. Volt már valaki aki mondjuk személyesen is találkozott innen valakivel?

2014. jún. 24. 16:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
aki itt akar ismerkedni az olvassa el sokszor a 7. választ
2014. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Volt, hogy innen ismertem meg valakit, több esetben is. Bár nem konkrét ismerkedésnek indult, inkább csak egy-egy témában elkezdtünk privátban véleményt cserélni ... Aztán "ismeretség" lett belőle ...
2014. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én simán tudok itt ismerkedni. Pár üzenet, képcsere és meg is van. Habár találkozni nem tudtam még senkivel mert mindenki messze lakik tőlem.
2014. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Sok emberrel megismerkedtem már itt az oldalon, de nagy részük idétlen és/vagy bunkó. Aki meg rendesnek tűnt az vagy messze lakott, vagy túl idős volt.


Két fiúval találkoztam innen az oldalról. Az elsővel többször is találkoztam, de őt sajnos félreismertem, a másodikkal csak egyszer találkoztam, de már abból kiderült, hogy nem passzolunk.


Egyébként hozzá tenném, hogy mindegyik ismerkedés szinte kivétel nélkül csak egy szimpla "rövid távú" levelezésnek indult valamiről. Manapság amúgy már nem nagyon ismerkedek se itt, se máshol... nem igazán hiszek az internetes ismerkedésben!!!

2014. jún. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

itt ismertem meg a baratnomet, csak egy kerdesere valaszoltam, majd a privatozas felkeltette az erdeklodest, utolag a tobbszaz kilometreket is legyoztuk

bar szerintem aki direkt ismerkedni jon ide az 98% hogy nem jar sikerrel hosszutavra

2014. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült itt megismerni vkit, akivel együtt is vagyunk. De nem ismerkedős kérdéssel indult a dolog, és nem is ilyen célból regisztráltam. Teljesen véletlenül történt. Nekem is lehet néha szerencsém :)
2014. jún. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Lehet itt ismerkedni, ahogy bárhol, csak a többség kudarcélményként fogja fel, ha számára nem megfelelő emberekkel IS kell beszélgetni. Pedig csak úgy lehet kiszűrni a nekünk való partnert!

Azt tudomásul kell venni, hogy ez nem egy ismerkedős oldal, úgyhogy a "korod", "ismerkedünk", stb. kérdéseket el kell felejteni. Ha van egy érdekes téma, és el tud indulni egy kellemes beszélgetés, levelezgetés, akkor pontosan ugyanannyi esély van itt is az ismerkedésre, pártalálásra, mint bárhol máshol. Igen, sok felesleges kört kell futni (miért, élőben nem?), ki kell tudni szűrni azokat, akik nem jöhetnek számításba, de hát úgyis csak EGY partnert szeretnél találni, nem?

És ha épp egy kellemes barátság alakul ki, az smafu? Én pl. az egyik legjobb barátnőmet itt ismertem meg, évek óta nagyon jó kapcsolatban vagyunk. De lett már innen párkapcsolatom is. Mondhatni: mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. De ez csak EGY ismerkedési csatorna a sok közül, miért kellene mereven elzárkózni tőle, csak mert itt is (ahol máshol is), vannak számunkra nem megfelelő emberek IS.

2014. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szóval azt mondjátok aki keresi az nem találja, de aki nem keresi de rászorul az megtalálja?

Aha szóval ez a titka a gyakorikérdéseknek :D

2014. jún. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Azért a keresés (=nyitott vagyok arra, hogy megismerjek egy számomra szimpatikus illetőt) és a görcsös akarás (=mindenkinél bepróbálkozom, mert nagyon kéne már valaki) között ég és föld a különbség. Utóbbi érzékelhető és nagyon taszító.
2014. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

#18:

Kb. igen! Mivel ez nem ismerkedős oldal, így ide nem ismerkedni járnak emberek. Viszont beszélgetni lehet, amiből lehet ismerkedés. Eleve, ha az oldal profiljának nem megfelelően "viselkedsz" nem keltesz szimpátiát. De mivel ellenkező nemű - vagy azonos, kinek mi :-P - emberekkel kommunikálsz, abból bármikor lehet egy ismerkedés is, ha a beszélgetésből valami szimpátia kialakul.

2014. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!