Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedés talán? Van még...

Ismerkedés talán? Van még ebben az elkorcsosult országban igazi érzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

35/f vagyok. Magam nem tartom szánalmasnak, ha te úgy érzed az volnék hát lapozz, vagy savazz csak!


Barátot/barátokat keresek itt a lehetetlenségben az interneten, tudom, hogy ez két táborból áll aki lehetetlennek ítéli és aki hisz még benne.

(még nem tudom hova is tartozok)


Az életem úgy alakult, hogy jelenleg ilyet is teszek amit eddig még soha, és talán nem ez lesz az egyetlen. Megpróbálom le írni nem túl hosszan a helyzetet.


Vidéki srác/férfi vagyok, Budapestre költöztem jó pár éve.

----

Az életem úgy alakult, hogy meg ismerkedtem egy lánnyal aki akkor 17 éves volt a leányzó azóta is velem volt, közben házasság is létrejött, és annál több egy csodálatosan gyönyörű gyermekünk született (kisfiú) 7éves.

-----

Boldogan éltünk és sok minden került a hátunk mögé,

de 12 majdhogynem 13 év után a kedvesem úgy döntött kilép ebből az életből és .... (ezt talán majd személyesen folytatom).

-----

Tehát közös megegyezéssel (jelenleg is)válunk nincs harc, nincs veszekedés, és úgy néz ki a kis fiam elhelyezése az ő érdekében nálam fog megtörténni, a jogokat együtt gyakoroljuk, mind2en életében jelen vagyunk.

------


Bár a válást mind a 2en közösen döntöttük el még is engem valamiért jobban megvisel (a fiamért tartom magam), de kevés itt fent Pesten az igaz barát akár fiú akár lány

Szeretnék ismerkedni szeretnék beszélgetni szeretnék valakivel/valakikkel közös programokat megvalósítani.

NEM egy lelki szemetes zsákot keresek, hanem akikkel mosolyra derülhetek akikkel jól érezhetem magam, eddig az életem a fiamon kívül a még feleségem jelentette.


próbálnék tiszta szívű embereket keresni de iszonyat mik lettek az emberekből, igen lehetséges hogy később kapcsolatot is keresnék, de ez még nem biztos, hogy most összejönne.


Nem szeretnék apa komplexusos gyermek lányokat, és perverz 50 eseket megismerni így azért 24-35 között igen csak meg állnék a keresésben. Ha gyermek van hát nem gond együtt játszanak az enyémmel.


Nem vagyok sírós kisfiú, de érzésekkel rendelkezem főleg a fiam születése óta.

Vagyonvédelemben dolgozom. Monogámia híve, tisztelek minden jót, és meg vetek minden rosszat, de gyermeket ne bánts előttem!

Értékelem ha értékelnek. A többit ha érdekel majd.


Bocsássatok meg nem lett túl rövid.


2014. jún. 24. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem bántásból, de szerintem ez nem az-az oldal ahol 35 évesen ismerkedni tudsz.
2014. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom még, de sejtem hogy igazad lehet.

Csak valamit tennem kell.

2014. jún. 24. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:

#1

Már bocs, de én 37 éves nőként is ismertem már meg itt értelmes, 30-on túli férfiakat, nem is egyet. Miért is ne ismerhetne meg itt normális embereket?

35 évesen még fiatal, nem csak a tizen-huszonéveseknek van lehetőségük ismerkedésre......

2014. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kicsit katonás, némi érzelgőséggel és önértékelési problémákkal. Nem bántásként, de elég rámenősnek tűnsz, mondanám, hogy agresszívnek. Nem volt ezzel baj a kapcsolatban?
2014. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4/4


Soha, nem lett volna 13 év probléma mentesen.

lehet, hogy annak tűnhet az írásból, de valóság nem az.

2014. jún. 24. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!