Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehetnek ilyen kegyetlene...

Hogy lehetnek ilyen kegyetlenek a tini lányok? Miért ennyire embertelenek a fiúkkal, ha nem tetszik nekik képről?

Figyelt kérdés
Amúgy se vagyok az facebook híve, de gondoltam, ha már máshol se lehet ismerkedni velük, mert nem vagyok egy nagy szám külsőre, talán majd ott jobban elnézik a testi csúfságomat. Nem rég bejelöltem egy lányt, visszaigazolt dumálgattunk, tök jó fejnek tűnt, már azt hittem végre találok egy rendes lányt, akinek nem a külső számít, mert már küldtem is neki képet és nem kezdett el fikázni, rondának nevezni, mint ahogy más lányoknál ez szokás. Erre leléptem és később mikor felnéztem még ott is tök normálisan elköszönt, hogy megy pihenni, erre azt látom, hogy írni már nem tudok neki, letiltott. Pedig még csak nem is nyomultam, csak ismerkedni szoktam, nem tudhatom ki az igazi lány, mondjuk már nem is hiszek ebben. De komolyan ez olyan rosszul esett, ennyire csúnyának tartott volna egy kép alapján, mint a többi lány ezek szerint?:( Hát én tényleg nem tetszem egy lánynak sem? HOgy lehetek ennyire csúnya fiú?:'(
2014. jún. 24. 23:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Szegényke :(
2014. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??
2014. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nyugi,a fiúk sem különbek :$
2014. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Küldj képet privibe, és elmondom a véleményem:)
2014. jún. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
8%
Mert ronda pasiként nem fullos csajokat kéne keresned. Ronda pasiként ronda csajokkal KELL randiznod.
2014. jún. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Küldj képet
2014. jún. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj. 00:00 kívánj.^^
2014. jún. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem értem honnan veszed, hogy fullos csajra nyomultam, én tőlük félek, nem is mernék kezdeményezni se náluk, de mindegy, úgy látszik senkinek sem vagyok az esete. :(
2014. jún. 25. 00:01
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért tinilányokkal kezdesz?
2014. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Miért tán tőlem idősebb nőknél lenne esélyem kisfiú testben?
2014. jún. 25. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!