Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik a boltunkban az egyik...

Tetszik a boltunkban az egyik eladósrác, szerintetek hogy közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Néhány hete flörtölök az eladósráccal a boltban, és szeretnék valahogy közelíteni felé. Mindig megdicséri, ha új hajam van, és flörtölünk durván. Az a baj, hogy ott maradni dumcsizni nem tudok, mert pörgetik az embereket, van vagy 6 kassza és mindig nagy a sor.


Szerintetek megadjam neki a számomat a blokkon, vagy csak várjam, hogy hátha elhív valahová? Vagy mit tegyek?


A nők csak várhatnak?:(



26N



2014. jún. 25. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ne várj, cselekedj!
2014. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
"Szeva, mi a szitu?"
2014. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megoldottad a problémát,a blokkra ráírni a telefonszámot nem rossz ötlet :) Fizetsz, megkapod a blokkot, kérsz egy tollat, gyorsan firkantasz és nőiesen távozol :)


Én olvadnék az ilyen kezdeményezéstől, és az első szünetemben hívnálak :)

25/F

2014. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adj egy cetlit a kezébe, amire előtte már ráírtad a telszámod. És mondd neki hogy hívj fel ha ráérsz. Ennyi. Innen már minden megy majd magától.
2014. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Max. ha nem hív, ezentúl a CBA-ban hagyom ott a fizetésemet:)) még jó, hogy van ezer másik bolt a közelben.:)


Kérdés, hogy hozzá fogok-e kerülni, mert mindig más pénztáros fogadja az embert, de majd ügyeskedem!

2014. jún. 25. 18:18
 6/11 anonim ***** válasza:
26 évesen talál fel magad! hagyd ott a számod. írd fel előre egy cetlire és csúsztasd oda neki. nem ciki.
2014. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bizony ha nőként lépni mersz,felnégyelünk.
2014. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy, szoktam én kezdeményezni, csak most elbizonytalanított egy haverom, aki szerint ez gáz egy csajtól. Ezért kérdeztem rá itt, hogy én gondolom-e jól, hogy kezdeményezhetek:)
2014. jún. 25. 18:24
 9/11 anonim ***** válasza:

Szemből, különben megijed, és arcon rúg.

ja, az a ló...

Akkor menj oda, és flörtölj vele...

2014. jún. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
olvassátok már el, hogy már durván flörtölünk egy ideje, nem kussban adom át a zsét...
2014. jún. 25. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!