Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan ered az a tévhit hogy...

Honnan ered az a tévhit hogy a szép csajokhoz nem mernek közeledni a férfiak?

Figyelt kérdés
Pont az ellenkezőjét látom a valóságban mindig van pasijuk ha nincs akkor is tele vannak érdeklődő férfiakkal (csak így zárójelben jegyezném meg a férfiaknak állítólag a nők 65-70%-a tetszik).

2014. jún. 26. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy a nők hajlamosabbak a túljátszott szerénységre, mártírkodásra, stb. Ez nem feltétlen baj, de pl ha egy buliban nyolc srác nyomul egy hölgyre, akkor a hölgy a sarokban kucorgó kilencediket emeli ki a másnapi élménybeszámolójában. Lásd (személyes tapasztalat):

Ahelyett, hogy "Olyan fura, hogy tegnap az a koma a sarokban kucorgott" azt mondja, hogy "Olyan fura, hogy az utóbbi időben ezek a srácok csak a sarokban kucorognak..." A nők hajlamosabbak a dolgok sarkosítására, de ez így van rendjén :)

2014. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom. szerintem baromság
2014. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább normálisan nem mernek hozzájuk közeledni.

Mivel a legtöbb pasi fél a szép csajoktól, ez valahogyan megjelenik a viselkedésében, ha közeledni akar: vagy félénken, szinte csak puhatolózva, semlegesnek álcázva magát (persze totál átláthatóan) próbál ismerkedni, vagy ellenkezőleg, bunkó módon nyomul, hogy ha nem jön össze, mondhassa, hogy "á csak meg akartam dugni".

Én párszor már mentem oda csak úgy a semmiből, utcán lányhoz aki nagyon megtetszett, és ők általában azt mondták, hogy ilyen még nem nagyon történt velük, csak hogy utánuk fügyültek, meg odakiabáltak, hogy "szexi vagy", stb.

2014. jún. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lany vagyok, nem az a barbibaba tipus, aki kirakja mindenet, de csinosan oltozkodom, szep az arcom, eleg sokan le is szoktak szolitani-ezt nem azert mondom, mert halalosan egoista vagyok-, viszont inkabb az a helyzet, hogy normalisan nem mernek kozeledni. Tipikus hulye dumakkal jonnek, amik szerintuk viccesek meg etc, kozbe meg csak az jon le belole, hogy total nagykepu hulyegyerekek :D
2014. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!