Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mennyire vagytok...

Lányok! Mennyire vagytok válogatósak fiúk terén?

Figyelt kérdés
Pl legyen izmos, helyes, stílusos stb. Meg van az a bizonyos 10-es skála. Azon hanyas az akivel még szóba álltok
2014. jún. 28. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kinézet alapján hanem morálisan nagyon válogatós vagyok.
2014. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Belsőre csak kicsit (a lényeg csak hogy az értékrend nagyjából egyezzen), a külsőt illetően sajnos nagyon. Sokakkal jól el tudok beszélgetni, de sajnos arc alapján döntök, hogy folytatom-e vagy sem.
2014. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon válogatósak, tapasztalom, midenféle tök átlagosan kinéző fiút is kicsúfolnak, rondának neveznek, elutasítanak.
2014. jún. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én nagyon. De főleg a személyiséget illetően. Itt estek ki legtöbben mindig. Külsőre is kényes vagyok, de a stìlus és ìzlés sokkal fontosabb, mint hogy görög isten vagy csak egy fokkal szebb az ördögnél.
2014. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon, de bunkón eddig csak azt küldtem el aki buta volt vagy agresszív, esetleg lekezelő. Külsőleg más az esetem, mint amiket ide szoktak írni, pl. hányok az ilyen Brad Pitt buz.igyerekektől és hasonlóktól. Bensőleg még válogatósabb vagyok, pontosan azért, mert ugyanazokat én is fel tudnám mutatni.

23l

2014. jún. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az értékrendet illetően eléggé válogatós vagyok. Aki kicsit is hímsoviniszta, bunkó, és vallja a "az a lány aki sok pasival lefekszik ribi, de az ilyen pasi király" elvet, azt rögtön elutasítom. Kinézetre meg legyen igényes, adjon magára.
2014. jún. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon.

Nemcsak külsőségek terén, valamint nem kell izmos pasi, mert a vékonyabbak tetszenek.

A saját 10-es skálám szerint minimum 7-es barátot akartam mindig.

2014. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, az már jó. 8-as nagyon jó.
2014. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Külső szempontjából 10-es skálán mondjuk 3 a minimum. Ez nem annyira a "szépség", meg az "izmosság" kérdése, hanem inkább a stílus, összbenyomás, kisugárzás. Legyen benne valami vonzó... ne legyen szélsőséges (nagyon kövér, nagyon "furcsa" arcú, stb.). Egyéni ízlésem alapján mindig a sötétebb tónusú pasikhoz vonzódtam, tehát a szőkék, vörösek kevésbé ragadják meg a fantáziám (bár voltak erre is kivételek).

Személyiség alapján viszont nagyon válogatós vagyok. Az általam képviselt értékrendhez képest 10-es skálán 9 a minimum ahhoz, hogy szóbaálljak valakivel párkapcsolati célú ismerkedés céljából.

2014. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!