Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk/férfiak, tetszik ha egy...

Fiúk/férfiak, tetszik ha egy lány CICA NADRÁGOT visel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, van rajtam pici felesleg amit hamarosan leadok (már rajta vagyok) de cicanadrágban egyáltalán nem látszik. Viszont nekem nagyon kényelmes ebben szaladgálni, járok vezetni és ott is jobb mint egy fari.

18l


2014. jún. 28. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

fari?? FARI?!


NEm jön be, hogy így beszélsz, és a cicanadrág is csak akkor, hogyha tudod, hogy azt egy hosszabb felsővel kell hordani, mert ha kilátszik a segged az nem jó. Undorító is tud lenni... Főleg az olyan lányoknál akiken van felesleg.

2014. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kövér akkor vedd fel nyugodtan.

Mert ugye a cicanadrág olyan mintha nem lenne rajtad semmi.

2014. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi csak rövidítettem, most komolyan azért kell leszólni mert egy szót lerövídítettem, mert telón így egyszerűbb?
2014. jún. 28. 12:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is hosszítottal hordom, és csak sima fekete , valami csinos felsővel...
2014. jún. 28. 12:17
 5/11 DanteSparda ***** válasza:
1: te beteg vagy ha azt hiszed undoritó ha látszik a feneke cicanaciban az inkább sexy de neked biztos fura az izlésed
2014. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy csinos?

Kérünk képet. :-)

Nem vág be elől? :-P

2014. jún. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


;))) Ennyit csak, hogy lássátok mi a nem szexi cicanaci... És tudod nekem ez egyáltalán nem jön be az utcákon.

2014. jún. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már..igenis r@bancos ha a csaj feneke látszik cicanadrágban! Közönséges. Nem véletlenül hordja a normálisabbja hosszított felsővel vagy szoknyával. Ha a kérdező az említett kettős valamely tagjával hordja akkor bejön :)
2014. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem
2014. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!