Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek? Akar...

Szerintetek mit tegyek? Akar tőlem valami, vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés
Nos 22 éves lány vagyok, és van egy haverom akivel nagyon jókat szoktunk bulizni. Évek óta jó haverok vagyunk. Régen is voltak "utalásai" arra, hogy szerinte jól nézek ki, de nem nagyon foglalkoztam a dologgal, hisz csak barátként néztem rá, nem mellesleg komoly kapcsolatban éltem. Azomban egy ideje, főleg amióta nincs kapcsolatom, úgy vettem èszre ha találkozunk, vagy bulizunk együtt hogy flörtölgetünk. Tudom, hülyén hangzik, de nekem egy darabig fel sem tűnt mit csinálunk, de már egy idelye agyalok rajta... Eléggé bejön a srác. Szerintetek mit tegyek? Az is lehet, hogy csak félreèrtem...
2014. jún. 30. 13:24
 1/3 anonim válasza:
ha elmentek legközelebb bulizni akkor simán bepróbálkozhatsz! Hisz fiú-lány barátság nincs! :) Kicsit bepiáltok, elmentek bulizni azt flörtöltök, elcsattan 1-2 csók, és ha a haverod mégse akar semmit akkor se lesz annyira ciki, mert mondhatod hogy csak a pia, meg a buli hozta ki belőled, meg hogy csak magányos vagy! :D Ha meg neki is tetszik a dolog akkor meg nem is kell mit mondjak.... :)
2014. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
első vagyok és lehagytam hogy 21/f :)
2014. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak hát azért nem merek úgy kezdeményezni, mert csak akkor látom rajta hogy érdeklem, ha iszik... Jó nem kell hozzá részegnek lennie, de ha teljesen józan akkor nem tesz semmi olyat, amiből azt szűrhetnèm le, hogy bejövök neki.
2014. jún. 30. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!