Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az idősebb férfiak miért...

Az idősebb férfiak miért fiatalabb lányokat akarnak szeretőnek? Miért nem a korosztályukban válogatnak?

Figyelt kérdés
Erre mindig is kìvàncsi voltam,mert sose tudtam ràjönni arra,hogy egy idősebb férfi aki szeretőt akar miért a 17-18-19-20 éveseket keresi szeretői posztra.
2014. jún. 30. 21:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok 5 hònap vàlaszt el a 18-tòl...eddig amit leggxakrabban erre vàlasznak hallottam az ennyi volt"Ha megkaphatom a fiatal pilit minek az öreg pulyka?".Viszont érdekelt mi is az indok bővebben kifelytve :)
2014. jún. 30. 22:26
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ez olyan férfiakra vonatkozik akik a nőket friss húsnak tekintik és nem emberi lénynek. Akik még nem szerettek bele valakibe aki -még kimondani is rémséges!-esetleg egyidős velük, vagy 2-3 évvel fiatalabb/idősebb.
2014. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

11:

Kifejtettem a részletes választ.


"Ha megkaphatom a fiatal pipit minek az öreg pulyka?"

=

Miért ne választhatnék olyat, aki számomra a legjobb elérhető? Ha vonzódnak hozzám a 20-25 év körüli nők, akkor miért választanék 30-35 év körülieket, miközben a 20-25 éveseket általában jobbnak tartom. Van egy 25 és egy 35 éves nő. Mindenben egyformák belülről és kívülről is hasonlítanak. Számomra a 25 éves a jobb, mert vonzóbb a külseje.


12:

Tudod a szerelem nálam nem úgy működik, hogy ránézek valakire és beleszeretek. Mivel alapból ignorálom a 30 feletti nőket, ezért nem is szerethetek beléjük.


Ez olyan, mint hogy te is lehet hogy beleszerethetnél 15-20 év körüli fiúkba. Vagy 50 körüli férfiakba. De mivel nem is hagyod hogy ismerkedjenek veled, ezért elszalasztod őket. Látod, ez is pont olyan hülye érvelés, mint a tiéd. Neked is megvan egy általad preferált korosztály a fejedben, vagy olyan korosztály, amivel biztos nem állnál szóba. Na, nekem is és szinte mindenkinek.

2014. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Egy dolog, hogy testileg feltűnőbb egy mell kidudorodása, mint egy fanszőrzet. De kb egy idős korukban már a férfiak is képesek gyereket csinálni, nem ez a lényeg. Hanem az agyi érettség. Egy 13 éves srác és egy 13 éves lány ugyanazon a szinten van, csak kívülről mindkettőjüknek kínai a másik. Még csak most vált ketté a gyerekkor.

Tény, hogy bármilyen csoportról van szó, az a csoport saját magát jobbnak tartja más csoportoknál, és a csoport összetartó erőként kint rekeszti azokat akik nem a csoport tagjai. Így van ez a fiúkkal és a lányokkal is. A fiúk nagy része értelmes, pusztán másképp vannak szocializálva, ugyan ez igaz a lányokra is. Még is ha fiúk fiúsan viselkednek, a lányok azt úgy látják mint ha csimpánzokként viselkednének, és megint csak ez van fordítva is.

Nagyon gyakori a buta tini lány aki érettnek tartja magát, aztán még is fel csináltatja magát 13 évesen, ahogy vannak buta fiúk is. Ugyanúgy vannak okosak is mindkét táborban.


Lehet én vagyok konzervatív, de a vadász ösztön, és maga az ösztönös viselkedés idejét múlt. Ha az embernek van esze akkor 4-5 kapcsolat után megtalálják életük párját, sőt vannak olyanok akiknek már elsőre sikerül. A sorozatos nő hajhászás, a rendszeres partner váltás, és az ezekből álló megannyi bonyodalom rendszerint nem az intelligens emberek tulajdonsága.


33 évesen egy 28-30 éves még kb korodbelinek számít, és igen, ők rendszerint már gyereket akarnak, ami teljesen természetes. Viszont aki 30 évesen is 15-20 éves csajokat hajkurászik, ott valami gond van. Vagy nem fontos neki, hogy értelmi szintjük egyezzen, vagy egyezik, de nem a csaj érettebb hanem a pasi éretlenebb.


Nem kell nekem hinni, de én így látom.

2014. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

Nem is kell egymás előtt leborolnunk és bevallanunk hogy a másik megváltotta a világunkat és megváltoztott minket. Egyszerűen csak dumálgatunk most a saját élettapasztalatunk alapján.


"Viszont aki 30 évesen is 15-20 éves csajokat hajkurászik, ott valami gond van."

20-22 évesen mentem a 15-20 évesek után. Most 33 évesen inkább durván a 20-28 körüli korosztályt preferálom.


"33 évesen egy 28-30 éves még kb korodbelinek számít, és igen, ők rendszerint már gyereket akarnak, ami teljesen természetes"

Én fiatalabb nőtől szeretnék gyereket és ugyanúgy találok a 20-25 év körüli nők között is olyanokat, akik már szeretnének gyereket. 28 évesen olyan 21 éves barátnőm volt, aki nagyon szerett volna nekem gyereket szülni, én viszont még nem akartam.


"Egy dolog, hogy testileg feltűnőbb egy mell kidudorodása, mint egy fanszőrzet. De kb egy idős korukban már a férfiak is képesek gyereket csinálni, nem ez a lényeg."

Az a lényeg, hogy pusztán a kinézetük alapján minden felnőtt férfi simán dugna 16 év körüli, sőt még fiatalabb lányokkal is, mert kinézetre már abszolút nők. Az ugyanazon korabeli fiúk ellenben kinézetre teljesen kisfiúk. Nézd meg a saját gimis osztályképeidet akár. Én az enyémeken is látom hogy milyen kisgyerek kinézetűek voltunk, a csajok meg hogy néztek ki akkor.


Te már a kamaszoknál is nagyon a belsőt helyezed előtérbe, viszont te a saját női lényedből indulsz ki. A nőknek sokat nyom a latba a férfi személyisége (stílusa, viselkedése, testbeszéde, hozzáállása, beszélőkéje) abban, hogy szexuális vágy alakuljon ki a nőben a férfi iránt. Ellenben ahhoz hogy a férfiakban vágy alakuljon ki a nők felé, ahhoz elég csak a kinézet. Komoly, hosszú távú kapcsolatban számít a belső is, de az elején, főleg rövid távra nem igazán. Viszont kamaszként és 30 évesen is nem az érett személyiségre indulnak be a férfiak, hanem a csinos kinézetre. Te pedig úgy látom kivetíted a nők világlátását a férfiakra is, míg én tudom, hogy a férfiak és a nők különbözőek eléggé.


"Lehet én vagyok konzervatív, de a vadász ösztön, és maga az ösztönös viselkedés idejét múlt. Ha az embernek van esze akkor 4-5 kapcsolat után megtalálják életük párját, sőt vannak olyanok akiknek már elsőre sikerül. A sorozatos nő hajhászás, a rendszeres partner váltás, és az ezekből álló megannyi bonyodalom rendszerint nem az intelligens emberek tulajdonsága. "


Ezt meg nem is tudom mire vélni. Nem vagy túl nyitott gondolkodású. Mi van, ha valaki azt élvezi? El sem tudod képzelni, hogy valakinek a vágyai eltérjenek a tieidtől?

Azt, hogy valaki nem intelligens, miközben sok kapcsolata van, miből gondolod? Filmekből? Valóságshow-kból? Miért ne lehetne valaki intelligens, tanult, művelt, miközben szereti a különböző puncikat?

2014. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
A szégyen marja le combjaitokról a húst!!!! Hogy lehettek ilyen liliomtiprók!!! 20 évnél fiatalabb ne szexeljen!!! De bizisten!!!
2014. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Vagy nem fontos neki, hogy értelmi szintjük egyezzen, vagy egyezik, de nem a csaj érettebb hanem a pasi éretlenebb. "


Tudod, van akinek eltérő belső tulajdonságok számítanak egy emberben. Én ezeket lesz-.arom egy nőben: önálló, ambíciózus, független, van karrierje, egzisztenciája. Ezek nem érdekelnek. Ne akarjon egy nő jeget eladni az eszkimóknak (olyan tulajdonságokat, amikkel én magam is rendelkezem).


Nekem ez a nőideálom:

kedves, gondoskodó, nőies, gyengéd, van benne anyai természet és fészakrakó ösztön - Ezek azok amiket megnézek első sorban egy nőnél, ha komoly kapcsolatot akarok tőle.

2014. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A poén az, hogy férfi vagyok. Különbözünk.


Nem akarok senkire ráerőszakolni semmit, én így látom, továbbra is fenntartom, hogy lehet velem nem egyetérteni.

2014. jún. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, én komoly kapcsolatot akartam egy korombeli csajjal, erre megkaptam tőle, hogy túl fiatal vagyok és ment kúrogatni egy harmincas fickóval.


Szerinted mit fognak csinálni a hozzám hasonlóan járt emberek?


22/F

2014. júl. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

13: a szerelem senkinél nem úgy működik, hogy ránézel és beleszeretsz. De gondolom, az élet eléd dob mindenféle korosztályú embert. Én senkit nem ignorálok emberileg, mert mindenkit emberként kezelek. Erre utaltam korábban.


Nálam nincs preferált korosztály, a nagy korkülönbség nyilván minden irányban kerülendő, logikus megfontolás miatt. De aki eleve korosztály, testmagasság stb alapján válogat, az nyilván nem nyitott a másik személyiségére. Talán nem is érdekli.

Nem tetszene, ha egy nálam 15 évvel idősebb pasi azért lenne oda értem, mert fiatal vagyok. Mert 10 év meg két gyerek után mondjuk én sem leszek már annyira fiatal és akkor mi lesz, keres egy másikat aki a lánya lehetne?

Igen, gondolom az ilyen pasiknál ez így szokott lenni.

2014. júl. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!