Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha csúnya fiú...

Szerintetek, ha csúnya fiú vagyok és igyekszem letojni, próbálkozni mindenféle típusú, külsejű lánynál, akkor van esély, hogy egy nap találok végre olyan lányt, aki így is helyesnek lát, ahogy vagyok, vagy ez csak egy álom?

Figyelt kérdés

2014. júl. 1. 23:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagy-számok törvénye szerintem igen.
2014. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tuti.
2014. júl. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
IGEN. Magabiztosság=fél siker. De csajoknál még ennél is több.
2014. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Te vagy a sokadik aki aggódik a külseje miatt.

Most őszintén gondolj bele szívesen akadsz össze egy bomba csajjal aki tök hülye és nem lehet vele két szót normálisan beszélni?

Na fiúknál is ez a helyzet ha szép helyes vagy de tök vagy akkor egy normális lányak hamar leesik a tantusz

Szóval nem reménytelen csak találnod kell egy olyat akinek pont te tetszel! ENNYI ;)

2014. júl. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hány éves vagy kedves kérdező?:)
2014. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, a magabiztossag sokat segit. De emellett ha igenyesen oltozkodsz es nezel ki, a genetikai defekteken lehet orvosolni. Mellesleg a legtobb csaj nem azt nezi, hogy krumpliorrod van-e, hanem hogy total szakadtan, koszosan, budosen esel be a hodalyba, vagy egy szamodra kenyelmes, es osszeillo ruhaparositasban, ami jol is nez ki, setalsz be.


Nem art ha kondizol is melle, strandon az meg raad egy kicsit (raadasul ott napszemuveg takarhatja az arcod nagy reszet).

2014. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát egyáltalán nem biztos,de ha szerencséd van akkor lehetséges.Én sok éven keresztül hasonlóan gondolkoztam,aztán belefáradtam a próbálkozásokba,mivel nem lett eredménye egyiknek sem sajnos és ez bizony csúnyán lerombolta az önbizalmamat,és a kedvemet is eléggé elvette meg kell hagyni.

23/F

2014. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
#7/7 de ugye nem adtad fel teljesen ?
2014. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-asnak üzenném,hogy teljesen nem adtam fel,de nem is nagyon próbálkozom már lányoknál,mert már egyszerűen nem megy konkrétan.Annyi visszautasítás és megaláztatás után nem igazán tudok már kezdeményezni,csak olyan esetben ha valóban látom a másikon,hogy lenne esélyem nála.Na most ez annyira minimális,hogy eléggé közelít a nullához és még rátesz az is egy lapáttal,hogy nem is nagyon érdeklem őket.

Pedig nem vagyok csúnya sem,csak a mai felszínes világban nehéz,főleg itt Budapesten ahol aztán még jobban ez dominál én meg nem vagyok az a divat követő típus,hanem ahogyan nekem jó úgy öltözködöm.Meg a szerencse sem áll mellettem soha,mindig valamilyen módon rajtam kívülálló okokból,közbeszólt az élet,ha éppen valami össze is jöhetett volna.Lehetne még sorolni a dolgokat,de nem akarok fárasztani senkit vele,téged sem. :)

2014. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

jaaajj,de kis cuki vagy :)) biztos fogsz talalni magadnak egy lanyt! ha gondolod kuldj kepet magadrol privibe. :)


28/L

2014. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!