Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az utcán a csinos nők mért...

Az utcán a csinos nők mért nem mennek bele a flörtbe?

Figyelt kérdés
Mosolygok rájuk, kacsintok, szemezni próbálok velük, az utcán buszon villamoson, de senki nem vevő rá. Miért ilyenek a mai nők?
2014. júl. 3. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem kötelességük figyelni rád.
2014. júl. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A mai emberek nem vevőek a személyes kommunikációra...:D
2014. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
mert ez a valóság és nem egy film! (Nem tudom feltűnt-e...;) )
2014. júl. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

"buszon villamoson"


Itt a gond, rossz járművet választottál. Egy szupersportkocsival rögtön beindítanád a nedvesedést!

2014. júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4. Miért, van bkv bérletem :D
2014. júl. 3. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossz nőknél próbálkozol :D
2014. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ember lánya nem ismerkedni jar az utcára. Siet, vagy most húzták ki a fogát, nem tetszel neki, van barátja.
2014. júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tomegkozlekedesen azert nem ismerkednek a felnottek (unokanoverem szabalya szerint) mert aki azzal jar nincs autoja.

Maximum a tiniknek valik be a tomegkozlekedeses ismerkedes. :D

Sorry...

2014. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én megmondom miért nem ismerkedem utcán: mert akik ismernek, azok általában nagyra értékelik az intelligenciám, a műveltségem, a humorom, a nyitottságom, a kommunikációs készségem. Én is ezeket értékelem önmagamban, és szeretem, ha mások is ezt értékelik bennem.

A buszon mindez nem látszik, tehát - joggal - feltételezem, hogy a tömegközlekedési eszközökön az érdeklődés sokkal inkább a dekoltázsomnak szól, nem az eszemnek, stb. stb. Márpedig valamivel többre tartom magam egy puszta sejtcsomónál. Aki nyilvános helyen ismerkedik, az valamilyen szinten tárgyiasít ezzel, és nem szeretem magam megalázni azzal, hogy egy szexuális céltárgyként kínáljam fel magam, pusztán a külsőmmel.

Ezért preferálom inkább a netes (kép nélküli) ismerkedést, ahol a személyiségem kelt fel érdeklődést másokban (és bennem is mások személyisége kelt érdeklődést). És ha a belső stimmel, akkor - és csak akkor - jöhet a külső szemrevételezés.

2014. júl. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Wow 9-es, ezzel a pár sorral kifejezted a nők többségének a gondolatát.

Bárhol megkérdezik ezt betanulom a szövegedet és elmondom:D

2014. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!