Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az miért van, hogy nekem...

Az miért van, hogy nekem szinte minden lány vonzó szép, kivéve az erősen túlsúlyos vagy férfias arcszerkezetű lányokat?

Figyelt kérdés
Haveromék folyton csúnyának nevezik azokat a lányokat, akik nekem bejönnek, tök fura, hogy még ennek ellenére is én kapom a csúnya srác vagyok jelzőt leginkább csajoktól. :D
2014. júl. 4. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:
mert kanos vagy.
2014. júl. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.


Christmas!

Most komolyan nem tudod elhinni, hogy valakinek kiterjedt az ízlése? :D

2014. júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem meg pont a férfias arcszerkezetű lányok jönnek be.
2014. júl. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán a nagyon elkeseredett embereknek ilyen alacsony a küszöbe még
2014. júl. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy férfit. Még sráckorában figyeltem, hogy szinte mindig van barátnője, kapcsolata, és szinte bárkit meg tudott hódítani. (Mondjuk jóképű pasi, ez igaz.)Ő minden lányban meglátott valami szépet, különlegeset, így nem csak szép barátnői voltak hanem némelyik inkább érdekesebb arcú vagy stílusú. sosem volt gondja a csajozással.

Emlékszem, mennyire meglepett hogy mindenkiben meglátta a szépet. Alapvetően az életben is ilyen. Azt hiszem, a nagy sikere a nőknél pontosan annak volt köszönhető, hogy nem csak etette őket hogy ágyba vigye, hanem ő egy olyan férfi, aki tényleg nagy hódolója a női nemnek.

2014. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!