Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érezzem jobban magam,...

Hogyan érezzem jobban magam, ha akármilyen talira megyek el, már tudom előre, hogy ez a lány is csúnyának fog tartani és utána vagy letilt vagy nem érdeklem többé, esetleg meg meg is írja, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Valamiért velem ilyen dolgok szoktak történni, csak egy-két alkalommal volt, hogy utána is tartotta velem a kapcsolatott egy lány, de akkor is csak barátnak akart ki is mondta magától.
2014. júl. 4. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
neked legalább volt randid
2014. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik regebbi haver kancsal volt meg magas es jo vekony.


Sot volt valami mellkas problemaja, mert mikor lovardaban dolgozott az egyil lo mellberugta.


Mondta hogy volt olyan talalkaja, hogy a csaj mikor meglatta, vissza is szallt a buszra. O csak rohogott a tortenteken.


25 eves volt amikor utoljara beszeltem vele es megtalalta az igazit egy atlagos 34 eves hazas no szemelyeben, aki miatta valt el.

2014. júl. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vree ***** válasza:
Meg kell gazdagodni! Ilyen egyszerű.
2014. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as csak éppen meggazdagodni nem egyszerű a mai világban, amikor nincs is sok embernek munkája sem és félre sem tudnak tenni pénzt.
2014. júl. 4. 15:43
 5/6 Vree ***** válasza:
De neked legalább már megvan hozzá a megfelelő motivációd :D
2014. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Habár én lány vagyok, elmondom én, hogy szoktam:


1. Előre leszögezem, hogy a találka csak egy egyszerű találka legyen, mert abból bármi kisülhet, és nem érzi magát ember furcsán, legalábbis annyira.

2. Minél előbb kerüljön sor a találkára. Tudom erre a legtöbben azt mondják, hogy de hát kell pár hét/hónap, hogy megismerjem a másikat bla bla bla. Tapasztalatból mondom, hogy elég pár levélváltás, és utána tali egy nyilvános helyen, mert személyesen jobban megtudod ismerni a másikat.Sőt!!


Igazából én is jártam úgy ahogyan te, és ez ellen sajnos nem lehet mit tenni. Én alapból nem ítélek külső alapján és szívesen barátkozok. Jó nyilván egy ilyen találkozótól "titkon" többet vár az ember, de ha nem lesz belőle semmi akkor sem kell csüggedni, mert legalább megpróbálta az ember.

2014. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!