Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon bonyolult a helyzet...

Nagyon bonyolult a helyzet nemtudom most en is tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Tehat par napja beszelgetek egy lannyal. Eleg sokaig szoktunk beszelgetni de mindig nekem kell rairnom. Jokat tudunk beszelgetni barmirol neha ugy veszem le hogy talan kedvel neha pedig kicsit tavolsagtarto lenne. Mostanaban beszelgettunk es szepen egy talalkozora tereltem a beszelgetest. Azt mondta hogy o benne van csak majd meg egyeztessunk idopontot mert elutazik a csaladjaval nyaralni. Nagyon kedves de egyebkent o mindenkivel az! Igy nemtudom hogy most velem is ez a helyzet vagy csak baratkent gondol ram vagy akar tobb is lehet?

Szerintetek?

17/F


2014. júl. 4. 15:16
 1/5 anonim válasza:
Ennyiből nehéz meg mondani
2014. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erdemes lenne rakerdeznem nala? Vagy az nagyon gagyi?
2014. júl. 4. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá, de azért ne úgy hogy rögtön ezzel kezded, de ha belemegy abba, hogy találkozzatok az egy tökéletes idő lenne arra, hogy erről beszéljetek. Jobb tudni, hogy hányadán állnak a dolgok kettőtök között, és amúgy is a lányok szeretik ha egy pasi kezdeményez. :) 18/L
2014. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jo rendben egyebkent valoban jobb otlet lenne szemelyesen megbeszelni ezt vele. Ugyhogy akkor megvarom azt a helyzetet!

Koszonom a segitseget!

2014. júl. 4. 18:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit. :)
2014. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!