Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult helyzet. Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult helyzet. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Több hónapja megismertem egy férfit, barátságnak indult a kapcsolatunk, majd ahogy jobban megismertük egymást vonzalommá alakult, már majdnem szerelemmé, mindkét részről.

Neki viszont felesége van. Nem találkozunk gyakran, azért konkrét megcsalás nem történt, viszont tényleg nem baráti módon kezeljük a másikat. A feleségével való viszonyáról keveset tudok, csupán annyit hogy egy időbe többet veszekedtek, de most elvileg rendben van minden köztük.

Nekem viszont azt mondta, hogy pár év múlva velem szeretne lenni, csak akkor megoldható, ugyanis nem egy városban lakunk, és nem tudunk költözni.

Én viszont tanácstalan vagyok. Ott van neki a felesége, én meg nem akarok szerető szerepbe bújni. Úgy néz ki, hogy nem tudja elengedni a feleségét, de akkor engem miért hiteget? Az lenne a legjobb, ha nem foglalkoznék vele, vagy higgyek neki?:/

18L / 26F


2014. ápr. 23. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak a friss pucnit szeretne...ennyi...megkap aztán hanyagol....írj rám...én is annyi idős vagyok és szingli :D
2014. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmiképp ne legyél a szeretője.Ne higyj neki ebből úgy is csak te jönnél ki rosszul.Nős felesége van szerintem eleve kizáró ok.Nem fogja ott hagyni érted a feleségét.18L
2014. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy viszlát a válásod után.
2014. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
A nős pasi, aki szeretőt tart, gyáva kilépni a házasságából. A szerető szerepe az, hogy ezzel állítja vissza a sérült önbecsülését. És ezek mindig azzal hitegetik a harmadikat, hogy el fognak válni, stb. Én a helyedben nem hinnék neki és hagynám a fenébe.
2014. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van..
2014. ápr. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!