Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy találhatnék újra egy...

Hogy találhatnék újra egy lányt, aki engem helyesnek tart?

Figyelt kérdés
Elvették tőlem az egyetlen lányt, aki eddig helyesnek tartott és szexuális dolgok is voltak köztünk már. Igaz, hogy arcra nem volt vonzó számomra, de legalább rendes volt velem és sosem bántott a testi adottságaim miatt. Sajnos azóta is csak azt kapom a lányoktól, hogy ronda vagyok és nem is akarnak tőlem semmit sem. :(
2014. júl. 4. 19:08
 1/6 aladar12 ***** válasza:
a 4-6-os villamoson találhatsz ilyen lányt.
2014. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval csak az tetszett benne, hogy tetszettél neki? Ez azért elég gáz alap egy kapcsolathoz. Majd lesz másik, akivel kijöttök...
2014. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod,hogy másnak még ennyi sem jut?Mert nekem egy csók sem jutott egy lánnyal sem...na szerinted? Pedig nem vagyok ronda sem,átlagos kinézetem van.

23/F

2014. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aladár, a 4-6-os villamoson beképzelt plázacicák vannak, és nem úgy veszem észre, hogy a csúnyább pasikra izgulnának...
2014. júl. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ugyan, több hitet, és lelkesedést kérünk! :)

Rossz helyen keresed...

Amelyik lány azt mondja, hogy ronda vagy lélekben és értelmileg a cipőd sarkáig se ér fel...

Járj olyan közösségekbe, ahol Te is brillírozhatsz valamiben, majd az meghozza a kedvedet, és láthatod, hogy miben vagy jó, és persze mások is láthatják..

2014. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem egy se tartott helyesnek még, szóval ne sírjál itt nekem :DD
2014. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!