Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek új barátnőket...

Hogyan szerezzek új barátnőket? Többi lent

Figyelt kérdés

(ismerkedés téma)

15/F.. Nagyon vonzódom a lányokhoz, de úgy érzem, ahhoz, hogy együtt tudjak lenni egyel is, kell hozzá először barátság, amiből még nem tudjuk, hogy szerelem lesz..

Olyan értelemben szeretnék barátnőt szerezni, hogy barátságra... Sokat.. nagyon sokat.. Nagyon jó barátságra. Aztán egyszer úgyis több lesz köztünk valamelyikkel.. Nem tudnék soha beleugrani egy kapcsolatba ha nem ismerem legalább 3 hónapja a lányt.. Szeretek mozogni, nem szeretek egyhelyben lenni egész nap. imádom a misztikus filmeket, a természetet és stb. Külsőleg teljesen normális vagyok, bár semmi extra. -viszonylag jóképűnek, és aranyosnak tartanak a lányok- Mégis !!!élőben!!! alig beszélnek velem, mintha szégyellnének, de (pl: facebookon) meg egész nap tudnának. -(bocsi a hosszú szövegért)-



2014. júl. 4. 19:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ne tökölj öcsi! cselekedj!

ha visszamennék az időben, én is ezt mondanám a 15 éves önmagamnak.

most ess túl azon, hogy oda merj menni ismeretlen lányokhoz - vagy 20 évesen idegroncs leszel, hogy nem mersz odamenni hozzájuk, és ezért nincs barátnőd. saját történetem...

2014. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De hogy menjek oda? Mit mondjak?
2014. júl. 5. 07:32
 13/14 anonim ***** válasza:
hát én is vagyok így. de ha barátságot akarsz abból ritkán jön kapcsolat. Csak barátnak tartanak mert meghallgatod segítesz rajtuk abban a reményben hogy lesz több is. aztán kezdnek kihasználni, s te leszel a lelki szennyes ládájuk. Hogy mi a megfelelő tett itt az után még én sem tudom. max. ne enged hogy kihasználás történjen. azt mondják jo ha elmondod ha érzel utánuk valamit. De ha visszautasítanak akkor kell menni más után. Kell hagyni a fenébe de kicsit durván.
2014. júl. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó vbagy neten is ismerkedni, akkor nekem írhatsz :)
2014. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!