Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak! Zavar titeket ha egy...

Férfiak! Zavar titeket ha egy nőnek nincs végzettsége és munkája? Megismernétek attól még és elfogadnátok párnak?

Figyelt kérdés
Azt hozzá teszem, hogy a nő nem várja el, hogy a férfi tartsa el!!!!!

2014. júl. 5. 18:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem azt írtad h munkálya így IGEN!
2014. júl. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy munkanélküli, nem zavar. De az hogy nincs végzettsége... hát ez egy kicsit probléma. Az érettségi azért megvan?
2014. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ha csak kalandról van szó akkor nem zavar:DD


Ha kapcsolatról van szó akkor azért engem érdekel hogy legyen neki valami végzettsége mert 8 általánossal nem megy az ember semmire, de még akkor se ha csak érettségije van.

Az se számít ha fodrász, vagy varrónő... Nem kell hogy egyetemet végezzen, nekem sincs diplomám.

2014. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha síkhülye, akkor igen, zavar! Ha értelmes, akkor még lehet nálam esélye.
2014. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar
2014. júl. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Érettségi az van. Nem hülye:) És attól még hogy nincs papírja semmiből még érthet valamihez;)
2014. júl. 5. 18:42
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha keresnék 700-800e körül nettóba, akkor bánná a p*csa ha nem dolgozik, amennyiben jó csajról van szó.

De cserébe nagyon sokat kéne engem kényeztetni.

22F

2014. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, önmagáért szeretném, viszont tőle is elvárnám ugyanezt cserébe.
2014. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

# 6:

Oké, hogy nem hülye és ért valamihez, de a mai világban mindenhez papír kell... Ha megvan az érettségi, akkor legalább van mire építeni, főleg ha nem buta a lány.

2014. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha szorult belé némi értelem, és ha megfog benne valami, akkor nem hiszem, hogy problémáznék rajta. Nekünk férfiaknak ez nem elsődleges szempont, ellenben mint ahogyan a nőknél szokott lenni.
2014. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!