Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, nekem kéne...

Mit gondoltok, nekem kéne kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem. Facebookon majdnem mindig lájkolja a képeimet. Szerintetek gáz lenne ha én írnék rá? (régen osztálytársak voltunk, sokat beszélgettünk és nagyon jóban voltunk)Köszönöm a válaszokat! L/15

2014. júl. 6. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor nem gáz ha osztálytársak voltatok és ráírsz főleg ha még jóban is voltatok.csak ne te lépd meg az első lépést hanem valahogy vezesd rá
2014. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet! Sokszor segít az egy kapcsolat kialakulásában ha egy lány teszi meg az első lépést. Sokszor a fiúk amilyen erősek,nagyok olyan félénkek tudnak lenni főleg ilyen téren.
2014. júl. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sziaa
2014. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg, sosem lehet tudni. Azt nézd meg, milyen gyorsan válaszol az üzeneteidre
2014. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyetértek a másodikkal. Az elsővel nem, biztos egy előítéletes paradigmákkal rendlkező nőnemű egyed, aki mit sem tud egy srác érdeklődés felkeltéséről. Férfiként azt mondom, hogy nyilván ne azt írd rá hogy a tetszik neked, de indítsd el, vess föl neki egy témát, vagy közös programot. Ha van benne hajlandóság ő is lépni fog és menni fog. Ma már az a világ van, hogy a nők is lépnek először.
2014. júl. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egy lánynak kell kezdeményezni, hanem a fiúnak. Valahogy ez így helyes. Tudom, hogy a 21. században élünk, de szerintem egy lánynak érdemes fenntartania legalább annyira a méltóságát, hogy nem fut egy fiú után.
2014. júl. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 éves fiú még nagyon gyerek tud lenni. Ha mindenképp őt akarod, neked kell kezdeményezni.
2014. júl. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!