Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Raszta haj előny vagy hátrány...

Raszta haj előny vagy hátrány a csajozásban?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő :D
2014. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A lányok többségének mindig az tetszik ami épp a divat. Persze lehet egy-két csajnak bejön nagyon a raszta de ne számíts rá, hogy ezek lesznek többen. Nekem hosszú hajam volt, hátam közepéig ért, mondták a lányok hogy szép a pofim meg stb de a hajnak mennie kell. Aztán mikor levágattam a lányok 95%-a mondta hogy jaj de jól nézek így ki meg soha ne növesszem meg újra és hogy na jaj de jól így...

Ezt csak azért írtam le, hogy lásd én is hasonló dolgot éltem át, és amit én tapasztaltam azaz, hogy hosszú hajjal is látják, hogy nem vagy egy Kvazimódó (nem tudom, hogy kell leírni, és most nem nézem meg googleben:P) de elképesztően máshogy reagálnak ha divatosabb hajjal is meglátnak.

2014. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem különleges.
2014. júl. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van akinek bejön, de összességében szerintem inkább hátrány
2014. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Marha különleges... Főleg, hogy már ez is egy picit divat, mármint, azok között akik ki akarnak tűnni, hogy jaj ők nagy egyéniségek és ők nem részei ennek a csúnya fogyasztói társadalomnak és peace... Aztán ezek többségének nincs semmi köze a raszta dolgokhoz, csak nekik annyira tetszik... Semmi köze a magyar kultúrához ennek a raszta dolognak, szóval aki olyan hajat csináltat nem tudom milyen kötődése van ehhez a dologhoz.
2014. júl. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csuklószalaggyűjtő, fesztivállakó punciknál szerintem kifejezetten arathatsz. Ne a Bershka bejárata előtt akarj sikeres lenni.


Én mondjuk a közép vagyok, teljesen idiótának tartom ezt a pemzli- meg tarajfej-divatot (ami a 80-as évekre akar utalni, de ezt meg kikérem magamnak: nekem volt menő felnyírt séróm a 80-as években, annak ehhez köze nincs), ugyanakkor nekem ez a nemezes izé sem gusztusos az emberek fején. Amellett mégis van csomó ilyen hajú csaj, akinek k.va jól áll, és nagyon meg tudnám tömni a kis szexi testén a rését.

2014. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk, én nem szeretem a raszta meg hippi csajokat, hanem inkább az igényes ,ápolt 'snob' kategoriat, akkor gondolom nemigazán előnyös ?
2014. júl. 11. 14:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt ahol ez nem volt hátrány. Gondolom kevesebb ilyen van, de nem lehetetlen.
2014. júl. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha igényes, ápolt lányok kellenek, akkor te is legyél az. Szóval semmi raszta.
2014. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én eléggé nőiesen öltözködöm, semmi feltűnő nincs rajtam. Az, hogy megtetszik-e nekem valaki, nem attól függ, hogy raszta haja van-e vagy sem. Tetszett már raszta fiú. Szóval az én esetemben ez nem lenne hátrány. Szeretem a tetoválást is amúgy. Szerintem emiatt ne aggódj.
2014. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!