Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, férfiak! Nagyon nagy...

Fiúk, férfiak! Nagyon nagy baj az ha félénk vagyok inkább és nincs túl sok önbizalmam?

Figyelt kérdés

Mindig hadilábon álltam az önbizalommal, sajnos sosem vagyok elég magabiztos az ismerkedés terén (sem). Sok lány rámenős, kihívó, a figyelem középpontjában vannak mindig és őket veszik mindig észre. Nem vagyok csúnya, mégis mindig hátrányban érzem magam mert én nem tudok ilyen lenni, hiába akarom magamat "megerőszakolni". Úgy bosszant hogy ilyen kis nyuszi vagyok, pedig nem is vagyok már annyira fiatal.:(

Úgy veszem észre hogy a férfiak jobban szeretik azokat a nőket akikről árad a magabiztosság és az önbizalom, úgy érzem sokszor esélyem sincs.:(

25/L


2014. júl. 11. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne viccelj!
2014. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Te is azt a fdrfit szereted nem pedig a sarokban kuporgót.


Baj ezzel nincs csak legyél nyitott az ismerkedésre.

2014. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyugi nyugi. Mindjárt jönnek nyalni a segged, hogy te vagy az álomnő.
2014. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen gonddal küzdök és nem is tudok változtatni magamon...
2014. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem, nem kértem s*ggnyalást, nem azért írtam ki a kérdést. Nem vagyok álomnő és nem is akarom annak eladni magam.
2014. júl. 11. 22:49
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es! Igen, én is szeretnék változtatni de ha megjátszom magam akkor csak közröhej tárgya lennék, mert úgyis erőltetett lenne.
2014. júl. 11. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem nem is lehet változtatni, mi ilyenek vagyunk és kész.

Én még jóval fiatalabb vagyok, de mire abba a korba érek, ahol most Te vagy, ugyanígy meg lesz ez a problémám.

2014. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Felesleges megjátszani magad, sőt káros. Biztos vagyok benne, hogy lesz akinek te vagy az álom nő. Akkor is ha félénk vagy. Majd ha összejössz valakivel akkor előtte nem leszel félénk egy idő után úgyse.
2014. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, egy idő után feloldódom, amúgy nem vagyok görcsös, csak amíg addig eljutok valakivel hogy annyira megismerjük egymást...
2014. júl. 11. 23:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. 21/F
2014. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!