Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj van egy pasinál ha nincs...

Baj van egy pasinál ha nincs fönn a Face-n?

Figyelt kérdés
Tetszik egy pasi, de nincs fönn a Face-n!Nem fura ez???

2014. júl. 12. 12:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
49%

Miért lenne baj?

Az a baj, hogy ez nem természetes.

2014. júl. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, az ilyen "nemállokbeésmostmilyenf...szavagyok"-stílust :D
2014. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
én sem vagyok fent :) nem mindenkinek van rá szüksége
2014. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Az a fura, hogy szerinted csak azért fura valaki, mert nincs regisztrálva.
2014. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mi meg ott ismerkedtünk meg a pasimmal+sok ismerőssel tudom tartani a kapcsolatot, mert külföldön élnek+szeretek képeket feltenni+az egyetemei jegyzetes csoport is ott van. szóval nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni. :)
2014. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Én töröltem magam facebookról,most Whats App ahol az ismerőseimmel beszélek.
2014. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

35 évesnél még érthető, ha nincs fenn, mivel ez leginkább a fiataloknál népszerű, 25 alatt tényleg fura, ha valaki nincs fenn.

Amúgy bírom azokat, akik azt hiszik olyan különlegesek, csak mert nincsenek fenn facen, és azt hirdetik magukról, hogy "mert nem állnak be a birkák sorába":DDD Miért lenne valaki birka, csak mert fenn van? Oké, ne regisztráljon, az ő dolga, de másokat nem kéne ezért lebirkázni, és se jobb se több nem lesz attól, mert nincs fenn. Tudod normális emberek is vannak fenn, akik nem posztolgatnak ki percenként hülyeségeket, de kapcsolattartásra tökéletes pl a facebook.

2014. júl. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nekem meg nincs okostelóra énzem, h whatsup-on beszélgessek, na bumm...
2014. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy hülye/furcsa/birka, aki regisztráltam van. Azt állítottam, hogy nem biztos, hogy értelmes dolog pusztán az alapján valakit egyből "furának" ítélni, mert nem használ egy bizonyos cég által üzemeltetett közösségi oldalt.

Nagyon okosak vagytok amúgy a kollektivista gondolkodásmódotokkal; megbélyegeztek mindenkit aki használja, vagy éppen nem használja az egyik internetes oldalt. Komolyan, mint az óvodások.

2014. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok fenn fészen, mert nem akarom hogy mindent tudjanak rólam, nem is érdekel amikor mindenfélét kiírogatnak magukról az emberek. Abszolút nincs időm ilyenekre. Van telefon, e-mail, sms, meg whatsappot használok még néha utazás közben, ennyi.

Nem a fészf..sz körül forog a világ.

24/F

2014. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!