Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy legyen a pasi magabiztos,...

Hogy legyen a pasi magabiztos, hogy mutassa?

Figyelt kérdés
Én annak érzem magam, munkában, életben - de nem tudom, ki tudom e mutatni a nőknek. Legutóbb, mikor visszautasításra találtam, akkor búcsúzáskor megmondtam a lánynak, hogy nem szoktam feladni az álmaimat, és ez a téma még előkerül (amúgy nemrég szakított, azért nem akar most senkit).
2014. júl. 12. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Önbizalom. A te esetedben türelem is.
2014. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kamu duma...most szakítottunk ezért nem kell senki. Bocs de ilyet nekem is mondtak....meg még színesebbeket is pár napra rá öszejött mással. Álmod ne egy nő legyen! Majd ha együtt vagytok x évet, majd akkor megérdemli hogy odaadó legyél érte..addig meg miért törnéd magad? Ha kelesz neki kellesz akor is ha nem puncsolsz, hidd el. Ink emelt fővel viselkedj mint pincsikutyaként. Mert az hogy neked ő nagyon tetszik nem jelenti azt hogy te is neki. És ezellen nehéz bármit is tenni. Legjobb ha anyit adsz neki amenyit megérdemel.
2015. máj. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!