Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Alacsony fiúk! (160-165cm) Ha...

Alacsony fiúk! (160-165cm) Ha tetszene egy magasabb lány (180cm körüli) akivel minden nap találkoztok, de még soha sem beszéltetek, lemernéd szólítani? Vagy félnél, hogy elutasít a magasságkülönbség miatt?

Figyelt kérdés
:)

2014. júl. 13. 22:57
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Ő is gyakran szomorú :(

De kétlem, hogy miattam lenne

2014. júl. 18. 23:52
 12/30 anonim ***** válasza:
És azt honnan tudod? Kezdeményeztél már nála?
2014. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Én is egy ilyen alacsony fiú vagyok. Én biztos nem mernélek leszólítani téged, mert azt gondolnám, hogy elutasítasz, főleg, ha szép vagy. Ha te akarsz nyitni felé,akkor azt tanácsolom saját magamból kiindulva, hogy azt ne mondd neki, hogy milyen aranyos, cuki, és hasonlókat. Az alacsony pasik szerintem utálják, ha ilyeneket mondanak nekik.
2014. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem kezdeményeztem, de ma pl. két vendég otthagyta a tányért az asztalon, én meg pont mentem úgy is, a kezébe adtam és rám se nézett :( csak a tányérokat leste :D
2014. júl. 19. 19:29
 15/30 anonim ***** válasza:
Óóó jaj, te :D Nem nézet rád, és már be sem jössz neki? Lehet, hogy zavarban van előtted. Egy biztos: Ha nem nyitsz felé, szerintem sosem fogod megtudni ;) Mond neki, hogy férfias, hogy szereted a humorát (feltéve, ha van neki), és ha minden kötél szakad, akkor, hogy szívesen elmennél vele kettesben valahova. Ha ebből nem veszi a lapot...háát :D Persze az is lehet, hogy nem jössz be neki, vagy bejössz neki, de a magasságkülönbség miatt nem vállalná be, de ezt egy módon tudhatod meg: ha lépsz. Hajrá Kislány, mindent bele!
2014. júl. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
ui: és igen...olyat, hogy cuki, meg aranyos...SOHA!!!
2014. júl. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket:)

Azt mondják jó csaj vagyok, szerintem szimplán csak szokatlan és feltűnő(mivel magas vagyok, vörös és nagymellű)

Nem tudom, hogy azért nem néz rám, mert tényleg annyira zavarba lenne.

Egyszer a főnökével a tokákról beszélgettünk(XD vagyis arról, hogy le szeretne fogyni) és mutattam neki, hogy ha lehajtjuk a fejünket mindenkinek tokája van, és vicces fejet vágtam. Ott volt a srác is, és pont rossz kedve volt és mosolygott rajtam :) ránéztem mosolyogva és rögtön elkapta a fejét :(

2014. júl. 20. 14:04
 18/30 anonim ***** válasza:
Azt hiszem megyek mosogatni hozzátok :D Nade.. A legközelebbi kommentben minimum azt szeretném olvasni, hogy bevetetetted a praktikákat;)
2014. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Igazából félek nála bepróbálkozni, pedig a szüleim szerint is rendes gyerek :D

Gáz ilyet megkérdezni, hogy van-e tényleg olyan a futároknak, hogy feketelista? (aki nem ad jattot annak legközelebb finomságokat tesznek a kajájába:D) vagy ez unszimpatikussá tesz majd?

2014. júl. 20. 23:20
 20/30 anonim ***** válasza:
Najó. Mi a sztori? Honnan ismered? Ő a futár a pizzériában, ahol dolgozol (csak tipp)?
2014. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!