Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nálatok tényleg nagyon...

Lányok nálatok tényleg nagyon fontos, hogy a fiú legalább magas legyen, hamár elég gizda lett a gyerek?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy érzem, hogy lenézitek az alacsony fiúkat, főleg, ha nincsenek kigyúrva, bár abban sem vagyok biztos, hogy többre néznétek egy alacsony, kigyúrt fiút. Szinte minden lány magas fiúra vágyik és erről is áradozik, hogy egy fiú legyen ilyen 180-185 magas legalább, mert az neki az álompasi. Komolyan ilyen 15 centin múlik a sikerem?
2014. júl. 14. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt miből érzed, hogy én lenézem őket? Nem ismersz. A sikered pedig nem a 15 centin múlik, hanem azon, hogy picsogsz, mint egy óvodás, vagy kiállsz magadért, mint egy FÉRFI. jelenleg az előbbit teszed, helyeden is vagy kezelve érte.
2014. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem is a magasabb fiúk tetszenek, az olyan 180-185 cm lenne az ideális

de igazából a 175 is elég (meg akár magasabb is lehet)

nem mindenkinek számít, de a többségnek szerintem azért előny a magasság

2014. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Figyelj én próbálkoztam sok-sok lánynál, de a legtöbb élből elküldött egy szia után is, szóval nem értem mit kéne még tennem, hogy akarjanak velem dumálgatni, ismerkedni a lányok. Inkább neten jöttek össze dolgok, de ott is csak azért, mert nem látták hogyan nézek ki és nem is tudták ilyen alacsony vagyok.
2014. júl. 14. 14:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy gizda? Én speciel nem szeretem a kigyúrtakat egyáltalán, ez csak a ti agyf@ßotok, hogy kigyúrtnak kell lenni, mert ez nem igaz. Ha egy kis 160 cm-es kigyúrt pasika odajönne hozzám, hát úgy elkezdenék nevetni... És igen, én a 178 cm-el tényleg egy 180-185 cm-es férfihoz illenék, bár volt már alacsonyabb barátom is, de ha van választási lehetőség, akkor a vékony, magas férfit választom, NEM a kicsi, kigyúrtat.
2014. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"A sikered pedig nem a 15 centin múlik, hanem azon, hogy picsogsz, mint egy óvodás, vagy kiállsz magadért, mint egy FÉRFI. jelenleg az előbbit teszed, helyeden is vagy kezelve érte."
2014. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja azt még hozzátenném, hogy azért lenne jó legalább a 175 cm, mert egy sima magassarkúban már én is annyi vagyok

2. voltam

2014. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a legkisebb sarkú magassarkúmban is 182 cm vagyok, szóval ez már egy 160 cm-s pasi mellett nevetséges lenne. Nem játszunk Tom Cruise és Katie Holmes-ot.
2014. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A legjobb barátom kb. 165 centi magas srác.(Én 190+ vagyok.)


Gimnáziumban egy vékony gyerek volt, aki semmit nem sportolt. A haját állandóan teljesen kopaszra borotválta és arcszőrzete sem volt. Eléggé bénán öltözködött, előnytelenül, stílustalanul. Beszédes gyerek volt akkor is, de a lányokhoz egyáltalán nem értett és a próbálkozásai kudarcot vallottak náluk mindig.


Most főiskolán harmadéves. Már menyasszonya van, akivel 2 éve vannak együtt. Eközben elképesztően kigyúrta magát és nagyon jól néz ki, izmos felsőteste és úgy általában teste van. Megtalálta, hogy számára mi az a frizura és arcszőrzet kombináció, ami a legjobban áll neki. Szakálla is van már. Végre stílusosan, igényesen öltözködik. Elképesztően megnőtt az önbizalma. Rengeteg lány vonzódik hozzá és a menyasszonya mellett ezt ki is használja, nagyon sok lányt kúrogat a főiskolán. Jellemzően vele egy magasságúakat, vagy nála alacsonyabbakat, de magasabbra is volt példa.


Felhívnám a figyelmedet, hogy a két bekezdésben ugyanarról az emberről beszéltem, mindössze kb. 3 év eltéréssel. Ez idő alatt a magassága (kb. 165 cm) és az arca kinézete semmit nem változott, mégis hatalmas változáson ment keresztül. Te miért ne lennél képes hasonlóra?

2014. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy melyik lányt kérdezed... pl a 153 cm magas barátnőmnek kb 160 centi a barátja, de mellettem (175cm+magassarkú) furán nézne ki egy alacsonyabb srác, megjegyzem nem csak engem zavarna, hanem az esetek többségében a fiút is.

A nők az összképet nézik, szóval amíg nem vagy kórosan sovány/extrém túlsúlyos+belsőleg rendben vagy, tuti találsz egy lányt, nem kell ennyit stresszelni rajta.

2014. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem konkrétan magas srácokat keresek, de azért nálam legyen magasabb mert a 170 centim mellett, fura lenne egy 160 centis srác...
2014. júl. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!