Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne még tennem, hogy...

Mit kéne még tennem, hogy legalább egy találkozóra esélyt adjon, legyen akárcsak baráti?

Figyelt kérdés

Komolyan, már annyit beszélgettem vele, annyi szépet és jót mondtam neki, hogy egyes lányok már elolvadtak volna (előző barátnőmnek a fele se kellett, habár a jelenlegi kiszemelt kicsit nehezebb vérű és megfontoltabb, ami tetszik benne, bár külsőre nem mindig van a toppon az előzőhöz képest, de így is nagyon szép, de ő nem tartja magát annak)

Mindig azt mondja, hogy nem lát jövőt a kapcsolatra (pedig még nem volt neki soha és nem is igen beszélget fiúkkal), de ha tényleg komolyan gondoltam ismerkedhetünk élőben majd a suliban szeptembertől. Ezzel csak annyi a bökkenő, hogy ott teljesen más, ráadásul idő sincs mindig rá. Mellesleg itt a nyár és szerintem most mindketten tudnánk még szánni rá egy kis időt az érettségi hajtás előtt.

Egyébként a teljes üzenete, hogy nem érzi magát velem kapcsolatban még olyan viszonyban, hogy többet lásson benne, így nem látja értelmét. De azt mondta, hogy nyitott mindenre és ha meggyőzöm (vagyis szerintem meghódítom), akkor nem találja akadályát. Esetleg annak is örülnék, hogyha tanácsot tudnátok adni, hogy szeptemberben mikor látom, hogyan közeledjek felé. Igen, mióta komolyabban beszélgettünk már nagyon nyár eleje volt és azóta nem láttam, mivel kihagyta az utolsó hetet sajnos. Arra gondoltam, hogy az első nap adok neki majd egy doboz csokibon-bont "Thank You" felirattal.


Mellesleg én úgy gondolom, hogy egy embert élőben jobb megismerni, régebben 2 éve beszélgettem vele személyesen is, de nagyon keveset és csak általános dolgokról, amiből nem lehet következtetéseket levonni.



2014. júl. 14. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire elzárkózik, meg olyanokat mond, hogy nem látja értelmét, akkor szerintem hagyd a csudába.
2014. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!