Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Aki csúnya, nyomi testre is...

Aki csúnya, nyomi testre is és eléggé gátlásos, félénk, parázós típus fiúként, ha lányokról van szó, az hogyan szokott sikeresebb lenni a lányoknál, hogy összejön neki kapcsolat vagy csak szex?

Figyelt kérdés
Mert én ilyen fiú vagyok, tipikus jó fiú, csak már sikerült kicsit tökösnek lennem és így összejött egyszer petting is, de általában csóknál, ölelésnél tovább nem tudok jutni, mert mintha a lányok első tali utána lekopnának vagy nem akarnának tőlem többet mint barátság és ezt ki is fejezik többnyire. Aztán meg hiába próbálkozom, nem jön össze gyakran még második tali sem, nem, hogy csók, szex, járás. Szóval, aki hasonlóan megszívta a külsejével, de mégis rájött a sikerre, örülnék,h a ellátna pár hasznos tanáccsal, mert most úgy érzem megálltam a csóknál a fejlődésben a lányokkal, a szex, kapcsolat még mindig álom nekem.

2014. júl. 17. 16:55
1 2
 11/15 anonim válasza:
soha a büdös életbe. nem fognak szeretni.
2014. júl. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nálam is így ment ez általánosban-középsuliban is utána alábbhagyott. felnőtt emberek lettünk. végső soron a céljaid elérése legyen motiváló. Értelmetlen az élet, ha nincsenek egyéni célok. Nem csak a csajokra gondolok, az élet egyéb területein is főleg. Később rájössz, hogy jobb vagy mindannyiuknál, akik téged sértegettek. Gyerekes emberek, akik gyárban robotolnak éhbérért. Gondolj majd erre amikor beülsz később majd valamikor az audidba! Te vagy a sorsod irányítója és életed megmentője. Csak te lehetsz. Tartsd észben öreg!
2014. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Legyen jó munád, csinálj sok pénzt és akkor te röhögetsz majd a téged lenéző nyomorékokon!
2014. júl. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hm...én úgy élek ha van pénz van csaj kb ennyi, tanulj, legyen egy sikeres munkahelyed, keress sokat és lesz csajod (nem minden csaj nézi a kűlsőt).
2014. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

kedves #5 válaszoló..

A lány lehet hogy RB hogy ha nem akar semmit tölle és fogdostatja magát.

2014. okt. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!