Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit kéne tennem?

Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lány Ausztriában neten,ismertem,meg mar több mint 2eve !Találkoztunk ketszer de sokat beszltünk baratok voltunk megszeretem ezt be valodtam neki masnap össze jött egy sracal es minden kapcsolatott megszakított velem ! Most újból beszlünk néha barátságot szeretném vele helyre hozni igaz tudnám szeretni, az is lehet hogy még szeretem, ! De a Barátság a lényeg nem,akarom elveszíteni nagyon fontos különleges lány nem birnám,ki ha végleg elveszítem,!

2014. júl. 17. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert te szerelmes vagy,ő pedig másba,ha így barátkoznátok az nem lenne jó,ezt ő tudja.Hagyd elmenni és kész,egy idő után pedig jobb lesz,ki fogod bírni.
2014. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok szerelmes
2014. júl. 17. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!