Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnám elfelejteni Őt?

Hogyan tudnám elfelejteni Őt?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt pillantottam meg a srácot egy várakozó teremben.Eleinte az tűnt fel, hogy nagyon figyel, majd amikor elsétált előttem mélyen a szemembe nézett,majd kissé zavarba jött,és lecsapta a tekintetét.Hazafelé jövet a buszmegállónál láttam utoljára, akkor is gyakran felém tekintett.Akkor még nem is gondoltam volna, hogy ekkora hatást fog rám gyakorolni,de már tegnap azt vettem észre,h. a aligha múlik el óra,h. ne gondolnék rá.Úgy érzem mélyen legbelül,meg kellett volna ismerkednünk és valami megmagyarázhatatlan fájdalom lett úrrá a lelkemen, mert tudom,h. már többé nem találkozhatunk.Eddig még soha nem történt velem hasonló.Fordult már elő valakivel ilyen szituáció?Kb. mennyi idő alatt tudom túltenni magam ezen?Értelmes válaszokat várok!UI: Egy bi srác (25)

2014. júl. 20. 02:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Sablon duma, de az idő tényleg segít, vagy ismerkedj másokkal, hallgas zenét, menj bulizni stb.
2014. júl. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!:))Igazad lehet,mivel más ötletem nekem sincs.A zenehallgatás valóban segít,de egyben új képzeletbeli élményeket is produkál.Néha eljátszadozok a gondolattal,hogy vajon mi lehetett volna a folytatás ha másképp alakulnak a dolgok.Nemrég értem haza egy buliból,de nem jön álom a szememre mert egyfolytában ez a srác motoszkál a fejemben.Szinte hihetetlen,h. bizonyos érzelmi szálak,amelyeknek nem tudunk parancsolni,mennyire kibillenthetnek bennünket az egyensúlyból.Felnőtt fejjel úgy érzem magam mint egy lüke tini!:D
2014. júl. 20. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!