Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen iszonyatosan...

Miért ilyen iszonyatosan nehéz olyat találni, aki nekem is bejön és én is neki?

Figyelt kérdés

Mindig csak egyoldalas dologban volt részem. Olyannal még össze se jöttem, aki nekem tetszett igazán.

Keveset ismerkedek? Vagy túl magas a mércém?



2014. júl. 20. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyit ismerkedsz? és mik az elvárásaid? és te milyen vagy? mit nyújtasz egy kapcsolatban?


21F

2014. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból ezt nem lehet tudni...

Kezdjük ott, hogy Nő vagy férfi vagy?

Aztán mennyi idős?

Merre laksz, hol próbálkozol ismerkedni?

Milyen módszerrel?

Mik az elvárásaid?

2014. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen bocsi. :)

24 vagyok, lány

egy kapcsolatban: bújós, imádok együtt poénkodni, hűséges, és ezt el is várom a másiktól

külsőleg: állítólag szép, persze nem vagyok vmi extra, de szoktak bókolni, kezdeményezni, csak nem olyanok, akik tetszenek

kicsit félénk vagyok, aki tetszik, előtte eléggé befordulok és csak ritkán kezdeményezek, de jó lenne, ha a másik fél tenné meg az első lépést, ha már csomót bíztatom

bulizni nem szoktam, inkább koncertekre járok, meg ide-oda, kocsmákba, kávézókba, barátnőkkel

pesti vagyok

2014. júl. 20. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet,csak én fiú vagyok.
2014. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

saját példámból kiindulva én azért találok nehezen mert sokkal jobb nők jönnek be nekem mint ahogy én kinézek, de azért így 25évesen csak összejött már 7.5 év komoly kapcsolat :] nem kell feltétlen elfogadnod egy rosszabbat, mint ami úgy érzed h neked járna. kicsit macerásabb, továbbtart de megéri.

amúgy a leírásod alapján szimpatikus nő lehetsz, viszont nem ez a népszerű, hanem a cicababa nagypofájú partigáré. metálosként át tudom érezni a kirekesztettséged :)

2014. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden csak idő és türelem kérdése. Akkor jönnek az igazi kapcsolatok, amikor az ember nem keresi, hanem a Sors hozza - nálam legalábbis mindig így volt.
2014. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!