Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Első sorban fiúk! Van egy...

Első sorban fiúk! Van egy srác akire véletlenül bukkantam rá facebookon. Nagyon tetszik, ciki ha írok neki?

Figyelt kérdés
Ti örülnétek neki? Mit gondolnátok? Mi lenne a még nem túl nyomúlos szöveg? (ha nem írok neki, sosem fogunk beszélni, hisz nem is ismerjük egymást, bejelölni nem lehet csak követni:/ )

2014. júl. 20. 10:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre bár sanszos h nem fog írni. Amúgy nem rég visszaállította elolvasatlanra az üzenetet. Vajon miért? Talán azért tehette, h ne bántson meg, h látta és nem akar visszaírni vagy van még remény, és csak időt akar ezzel nyerni?
2014. júl. 20. 14:11
 12/15 A kérdező kommentje:
Melyik valószínűbb?
2014. júl. 20. 14:11
 13/15 spok válasza:
Hááát ha a srác fejével gondolkozok, akkor az előbbi valószínűbb. :\ De az én nézőpontomból, ismerve a körülményeket, én még szívesen fogadok tőled üzenetet - és én nem állítom át olvasatlanra - :P
2014. júl. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Őőő..bocsi, de vissza lehet állítani egy elolvasott üzenetet olvasatlanra?? Hogyan? Az nem csak a küldő félnél lesz olvasatlan?
2014. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lehet nem akar veled összejönni, ennek több oka is lehet, nem feltétlen a te hibád. Lehet h szeret valakit, de az is h nem jössz be neki... Am hány éves vagy?
2014. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!