Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak tetszem neki, vagy talán...

Csak tetszem neki, vagy talán több?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi mikor kettesben vagyunk (akinek egyébként bejövök), szinte mindig: ideges, feszült, zavart, néha bénázik (értem ezalatt, hogy elejt dolgokat), félénken mosolyog, (még a szemei is, fura ezt megmagyarázni), gyakran hozzám ért valamilyen oknál fogva, nagyon közel áll hozzám, tehát mindig keresi a lehetőséget, hogy minél közelebb kerüljön, máskor meg szinte menekül, nem tud egy helyben megmaradni, én állok, ő meg mint egy labda, pattog körülöttem, nem találja a helyét. Én ilyet még nem igazán tapasztaltam, szóval ezek "csak" azt fejezik ki, hogy tetszem neki? Persze az is elég, csak kérdezem.

2014. júl. 22. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én esküszöm nem értem ezt még az is levágja aki sosem tetszett senkinek sem.
2014. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy tetszem neki. Nem az a kérdés.
2014. júl. 22. 13:50
 3/9 TheHologram ***** válasza:
Ismerősről beszélsz,vagy haver vagy barát? Tetszel neki,mert nyilván azért feszült,meg keresi a közelséget. Lehet többet szeretne, csak nem akarja kimondani valamilyen oknál fogva.
2014. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk talán több..
2014. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatunk, de igazából sosem hangzott el, hogy ez barátság/haverság. Egyszerűen élvezzük egymás társaságát.
2014. júl. 22. 13:54
 6/9 A kérdező kommentje:
Talán mert bnője van? Azért fura ez az egész, meg a viselkedése is.
2014. júl. 22. 13:54
 7/9 TheHologram ***** válasza:
És honnan tudjam,hogy van barátnője? Le se írtad.
2014. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a kérdésbe nem írtam bele.
2014. júl. 22. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem több ez mint barátság... legalábbis ő biztos többet érez irántad. Szerintem kérdezz rá.
2014. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!