Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezhet olyan hogy egy...

Létezhet olyan hogy egy felszínes nő összejön egy nagyon kövér pasival (100-120 kg)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
felszínes = nagyobb a testfelszíne = nagyobb a bőrfelülete = kövér?
2014. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát elméletben lehet valaki úgy is felszínes, hogy közben például kimondottan a kövér pasikra bukik, bár biztos, hogy nagyon nagyon ritka.
2014. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelem vakká tesz.
2014. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én jöttem már össze egy nagyon kedves sráccal, akinek szakálla volt, nagyon jó humora, 190 cm magas volt és kb. 120 kg. Amikor felmentem hozzá előtte féltem, hogy uristen, milyen rosszul fog kinézni levetkőzve, és kiderült, hogy jobban nézett ki meztelenül mint felöltözve..Nekem bejött. valahogy nem is tünt kövérnek, mert annyira egyenletesen volt eloszlodva rajta a plusz suly, olyan macis volt.
2014. júl. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. és te felszínes nőnek mondod magad?
2014. júl. 22. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet, de nem tudom mit értesz konkrétan a felszines tulajdonság alatt, elég tág fogalom.
2014. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem azért, de sztem a szerelmet nem lehet irányítani.. volt már duci barátom is és most meg kb egy csontkollekcióval járok.. attól nem lesz valaki felszínes, ha összejön egy " kövér " pasival.. attól viszont igen, ha az illető esetleg pénzesebb és így a legújabb Audival kompenzálja a súlyfelesleget, amit a nő alásan el is fogad XD
2014. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!