Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőmnek tetszik még?

A barátnőmnek tetszik még?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel azért szakítottunk mert egy buliban smárolt egy gyerekkel..utánna együtt voltunk még egy hétig de nem birtam tovább...mert mondta hogy még tetszik neki meg minden..szakítottunk de barátok maradtunk..egyszer kijött hozzám...beszélgettünk erröl minden és mondta hogy még tetszik neki mondtam hogy meg fogom verni ő meg mondta h a gyerek mellett áll....(pedig még mindig szerettük egymást) tegnap összejöttem vele...és ma meg azt mondta hogy már nem tetszik neki az a gyerek..lehetséges hogy ilyen gyorsan elmuljon az érzelme felé?

2014. júl. 23. 09:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
WTF?????
2014. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hülye voltál hogy újrakezdted vele...
2014. júl. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jézus mária ,nagyon okos vagy
2014. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kerida ***** válasza:
100%
A barátnőd nem szerelmes... egyikőtökbe sem. Ez tény.
2014. júl. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
de még mindíg szeretem!! egyszer megbocsájtható...és azt kérdeztem hogy szerintetek lehetséges hogy egyböl nem tetszik neki?
2014. júl. 23. 09:22
 6/12 A kérdező kommentje:
de szerelmes belém....ezt tudom látszik rajta meg minden..csakhát jött az a gyerek és megtetszett neki..nem tudom hogy most tetszik-e neki vagy nem... 1 nap alatt nem tudom hogy változik-e a véleménye az a gyerek iránt..olyan válaszokat kérek amik hasznosak vagy olyanokat akikkel már történt hasonló
2014. júl. 23. 09:26
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezek hasznos válaszok, csak nem akarod elfogadni az igazságot.

Ez a lány játszik veletek. Egyszer itt, egyszer ott, egyszer ez a pasi, aztán az, aztán megint ez....

Nem jött össze a dolog ezzel az újjal, ezért visszament hozzád.

2014. júl. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a barátnőd egy éretlen fiatal lány, aki még nem is tudja ki tetszik neki és ki nem. Ez ösztönből jöhet neki, tehát valószinű hozzád is öszinte, de most mindegy milyen másik fiúról van szó, bármikor megtetszhet neki egy másik is, mert még teljesen labilis.

A másik, hogy ne ijesztgessél senkit, mert nekem volt egy olyan barátom akit alig tudtam leépiteni, mert jártam vele kiismertem és ráuntam, ott akartam hagyni és elkezdtem találkozni más fiúkkal, ő jött ezzel, hogy akkor megveri, én meg féltettem a másik fiút, mert végülis annak a szerencsétlennek a kettőnkhöz az égvilágon kivül semmi köze nem volt és akkor megijedtem és ez miatt mentem vissza hozzá, hogy lenyugodjon és valahogy másképp tudjam beadagolni hogy köztünk mindennek vége. Sokszor nem a 3. fél miatt van vége egy kapcsolatnak, hanem megunja az ember a kapcsolatát és akkor kezd el egy 3-at keresni. Nagyon rosszul gondolod, hogy egy 3.-at kell megverned, hogy helyreálljon a kapcsolatod.. Én is mindig először fejben eldöntöm, hogy nem akarok többet járni ezzel a fiúval és jópárszor nagyon nehéz volt megszabadulnom tőlük, de akikkel szóba álltam azoknak semmi közük nem volt ehhez.. Kicsit változz te is, értsd meg, hogy ha pl. neked eleged van egy lányból, te is otthagyod, és milyen érzés lenne neked, ha a lány fenyegetne.

2014. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
lehet van benne igazság... de nem is az hanem ez kb 4 hónapja történt...azóta nem látták egymást...tegnap jöttem vee össze..és hopp hirtelen nem tetszik neki....ezen én is elgondolkoztam..na mind1 minden héten jár egyszer bulizni..ha smárol valakivel ugyis megtudom
2014. júl. 23. 09:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem hibás a barátnőd, ő még fiatal, még ismerkedne, bulizna, neked kellene ezt jól kezelned, vagy türelmesen kivárod, hogy kinője ezt a korszakát, vagy keress egy érettebb gondolkodásu lányt..ez a viselkedés kb. a 14-17 éves lányokra jellemző, van aki később érik, később kezdi, kimondott ilyen kis tinis viselkedés, ne várj el olyat egy éretlen lánytól, hogy komoly kapcsolat kezdjen veled.
2014. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!