Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A barátnőmnek tetszik még?

A barátnőmnek tetszik még?

Figyelt kérdés
a barátnőmmel azért szakítottunk mert egy buliban smárolt egy gyerekkel..utánna együtt voltunk még egy hétig de nem birtam tovább...mert mondta hogy még tetszik neki meg minden..szakítottunk de barátok maradtunk..egyszer kijött hozzám...beszélgettünk erröl minden és mondta hogy még tetszik neki mondtam hogy meg fogom verni ő meg mondta h a gyerek mellett áll....(pedig még mindig szerettük egymást) tegnap összejöttem vele...és ma meg azt mondta hogy már nem tetszik neki az a gyerek..lehetséges hogy ilyen gyorsan elmuljon az érzelme felé?

2014. júl. 23. 09:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi 8-as.. :D 10es pont 15 éves szóval tényleg ebben a korban van....:D köszönöm a válaszokat
2014. júl. 23. 09:52
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszeni tetszeni fog neki 5 év múlva is, de téged választott.

Nekem volt olyan, hogy újra összejöttem az exemmel (nem tudom van-e értelme), közben mindketten randiztunk mással. Egyszer felhozta nekem azt a nőt, mondtam neki, ha még egyszer szóba hozza, engem felejtsen el. Azóta nem beszél róla.

2014. júl. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!