Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az a lány, aki szerint "semmi...

Az a lány, aki szerint "semmi gond, van miből válogatni" elven kezeli a pasikat, milyen sikere lesz?

Figyelt kérdés
Megkapja az álompasit, ha gátlástalanul válogat? Vagy egyszer be kell érnie valakivel? Ki mit tapasztal?
2014. júl. 24. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint, szinte az összes fiatal lány így gondolkodik tudat alatt.
2014. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Adom az elso valaszadoet .... En is igy vagyok ... Nem kell komoly kapcsolat meg
2014. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az a helyzet hogy az a bizonyos álompasi is válogatni fog, mivel ő a nagy Ő sokaknak. Így ha ez a leányzó nem egy álomnő akkor egyszer csak lehet koppanni fog, mert nem kap több olyan ajánlatot, amit elmulasztott. De ez csak egy álompasi véleménye XD
2014. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én srácként is így gondolkozom. Persze nehéz átállni érzéketlenbe, de senkinek sem kell egy empatikus srác, nincs rá igény. Szóval ja, többre jut az ember, az ilyen hozzáállással, mindig van jobb, és mindig jön következő.
2014. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem hangzik ez túl jól :(, azt hiszem én még maradok inkább empatikus. Ha találok valakit aki tetszik és jól el lehet lenni vele, akkor nem keresgélek tovább jobb nem lesz, max más... Egyébként van rá igény, én biztos vagyok benne. Csak annyi a gond hogy kevesen vannak olyanok, akik megbecsülik. Kicsit kifordult ez a világ, de hát ez van :)

(#3-as)

2014. júl. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyre sz#rabb a világ, egyre több szemetet hord össze a szél..
2014. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamelyest en is ezt az elvet vallom. Marmint, nem vagyok lelketlen es nem rugok bele senkibe, de amig megtehetem, valogatok, ha meg en nem kellek valakinek, tovabb allok. Ez ennyi, rovid az elet a sirankozashoz. L
2014. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor még a jelenlegi állapotomnál is fiatalabb voltam éreztem hogy valami ilyesmi lehet a világ, de reméltem tévedek. Sok érthetetlen dolgot lehet látni, de csak az nyugtat, hogy normális emberek mindig lesznek. Akiknek nem fordul meg olyan a fejükben hogy lefekszenek mással mert azt a mást nem szereti és vele más a sex. (vonaton hallottam egy ilyen sztorit, szerencsétlen srácot nagyon sajnáltam. A könnyeivel küszködve mesélte a mellette ülőnek)
2014. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!