Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jó eltitkolni azt, hogy...

Miért jó eltitkolni azt, hogy eddig még nem jött össze semmilyen kapcsolat semmilyen testiség, nemtől függetlenül?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat alapja az őszinteség. Sokan problémáznak ezzel, hogy jaj mit fog fog gondolni a partnerem, ha megtudja. Nem lenne jobb csak lazán elmondani, hogy nem jött össze eddig, mert így alakult, de most tiszta lappal indítok? Mert úgy vettem észre, hogy nagyon sokan paráznak ezen mikor ez egy huszadrangú probléma, már ha problémának tekintjük egyáltalán és attól, hogy valakinek nem volt még kapcsolat az lehet egy értékes ember nem egy nyámnyila.
2014. júl. 26. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert aggódik az ember, mert nem akarja hogy ez a kapcsolata is f*s legyen. Szeretne élni
2014. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolat alapja az őszinteség."


Ezt tanítja a média, a gagyi romantikus filmek, romantikus könyvek és a Disney mesefilm szintű műsorok.


Az élet ennél jóval bonyolultabb, mint hogy ilyen igazságokat, mint például ez, ki lehessen jelenteni.

2014. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jó eltitkolni. Csak gáznak tartják , h eddig még nem volt kapcsolata.
2014. júl. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ha bevallod egy töketlen hülyegyerek leszel a szemében, akit kivágnak mint macskát sz@rni.
2014. júl. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tartott valaki emiatt töketlennek? Próbáltál rendesen ismerkedni? Emiatt hajtott el téged valaki? Én csak azt szeretném tudni, hogy ezt az apróságot miért dobják fel annyira, mikor az esetek többségében nem emiatt alakul ki szimpátia, hogy ki milyen tapasztalt.
2014. júl. 27. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyetemen olyan szakon vagyok, ahol kb. 5 fiú van és 30 lány, ezért sok lánnyal vagyok jóban, akikkel mégsincs intim kapcsolatom.


A 2 év alatt háromtól is hallottam, hogy azért nem jönnek össze egy sráccal, mert túl tapasztalatlannak gondolják, mert nem volt még soha barátnője.

2014. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket jól pofán kéne csapni, akiknek ennyire számít a tapasztalat. Ilyen emberekben semmilyen érzés sincs. Csak azért elítélni valakit, mert nem jött össze kapcsolat számomra elég morbid.
2014. júl. 27. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!