Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon gáz, ha mióta páwaként...

Nagyon gáz, ha mióta páwaként öltözöm úgy érzem tök helyes srác vagyok és tényleg mintha sokkal több lány, főleg szépek megnéznének?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez gáz meg fúj páwa, én is sokáig ellenálltam, de meguntam, hogy tök hétköznapi farmer póló kombóval egy ronda senkinek éreztem magam, mióta ilyen menő cuccokban járok, azóta úgy érzem helyes vagyok és így szeretem nézegetni is magam a tükörben míg ezek nélkül a menő cuccok nélkül egy ronda senkit látok. Nem mások miatt magam miatt lettem páwa, így jobban érzem magam és fura mód szerintem a lányok is észreveszik ezt, mert azóta nagyon jó csajok is néznek, legutóbb is több másodpercig szemezett velem egy lány és láttam, hogy később is hátranézett egyenesen rám. Meg randiztam egy csajjal is és utána lett folytatás is, pedig a legtöbb láyn első randi utána eddig mindig lekoptatott és olyanokat kaptam tőlük, hogy ronda srác vagyok. Most már olyat is kaptam, hogy járna velem egy lány.
2014. júl. 27. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztettünk még egyet. :(
2014. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egészségedre!

Csak azt nem tudom, hogy az ilyenekre hogy tudnak férfiként tekinteni a lányok...

2014. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagyok az ilyenektől, nem igaz, hogy muszáj minden pasinak úgy kinéznie, mit egy rossz bu*i...
2014. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Így szerintem ne számíts rendes lányokra, a legtöbb nem miattad, hanem a cuccaid miatt járna veled. Viszont ha ilyenekre pályázol jó úton jársz.
2014. júl. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
alap,hogy alkalmazkodni kell külsőségekben valamilyen szinten az elejtendő vadhoz,divathoz.
2014. júl. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Levetkőzöl egy lány előtt és elmegy az önbizalmad
2014. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ébredjetek fel kortársaim, már a b*zik korát éljük, manapság a lányok adnak virágot a fiúknak
2014. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Mint hölgy, nagyon gáznak találom a páwákat. Egyáltalán nem férfias, pedig a nők (ha szabad ilyet mondanom) okosabbik fele, inkább azokra bukik. Belénk van kódolva, hogy azt a példányt válasszuk általában, aki meg tud védeni, és el tud minket látni, nem egy divatmajmot, aki több időt tölt a tükör előtt magát imádva, mint, hogy velünk legyen.

Nem akarlak elkeseríteni, de azok a lányok, akik a túlságosan páwás srácokat kedvelik általában butácskák (akinek nem inge, ne vegye magára), vagy pedig csak a pénzed miatt akar majd..

2014. júl. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

és kit érdekel,hogy buta,ha bombázó teste van a csajnak?

gondolom fiatal a kérdező nem feleséget keres,hanem tuti kúrásokat,tuti nőkkel.

ilyesmihez meg nem ártanak a külsőségek.

2014. júl. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Homoszexuális vagy?
2014. júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!